Sayfa 550/999 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    https://www.sondakikaturk.com.tr/pol...i-h141226.html

Bu haber dikkatimi çekti...Piyasalarda strateji oluştururken bu haberlerden faydalanıyorum. .
    Yav Sn.ayvagöbek...

Sanırsın milyar dolarlık fon yönetiyorsun.

Bu ne hava ...

Hiç ufak lafın yok mu senin?

Tavuk Çiftliğindeki kankalara alışmışsın...

O üflüyor sen dinliyorsun.

Sen üflüyorsun o dinliyor...

İlahi...

2.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    winter is coming yabancı turist going ülkesine soğuklar artiying doğal gaz yakiyik pere lazım pere
    Yak ormanları, aç turizme, aç madenciliğe...Para burda...

Bu arada bir videoya rastladım...Gezici/Mobil trafik polisleri oto içinde devriye gezerken hız ölçüp 1002 TL 1002 TL ceza yazıp duruyorlar...

Aman haaa...Hız yapmayın...Çarpılırsınız bi yerde...

Para lazım para...İşler kesat...İşsizlik had safhada, sanayi üretimi eksi yerlerde...

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Nuri Bey;

Trakyamız 133.000 kilometre karedir.,

Suriyenin kuzeyindeki güvenli bölge sınırımız tümünde değil 460 kilometrelik kısmında geçerli olacak.

32 kilometre derinlik düşünülmekte en fazla...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/gu...mi-ne-41084260

460 x 32 = 14.740 kilometre kare yapar.

Bu da Trakya'nın 14.740/133.00 = % 11 'i kadar bir alandır...

Atış dereceniz neredeyse 10 kat...

Nasolsa kim hesaplayacak diye düşünüyor olmalısınız...

Kaldı ki güvenli alan dediğimiz yer dingonun ahırı falan da değil.

Vatan toprağı falan da hiç değil.

Yedirmezler.
    Ayvagöbekli Doktrini yazdım ben, 3 sene önce...

Bu doktrine göre; önce Kürt Koridoru denilen şimdi Barış Koridoru denilen koridorun, Hazar'dan Akdeniz'e uzanacağını adının ise ''Hazar Koridoru'' olması gerektiğini yazmıştım...

3 sene önce...

Aslı Türk Koridorudur...Böyle olduğunda Trakya kadar büyük olacak...

)))))))))))))))))))))))))))))))
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    ..

Karakemal gelip zırvalarını döküp gidiyor.

Burada istediğine yanıt veriyor, kimi yanıtları görmezden geliyor.

Dün ona Suriye'deki gelişmeleri, bu yönetimin o coğrafya ile ve o coğrafyadaki ABD varlığı ve yetkililerinin demeçleriyle ilgili çelişkileri sordum. Doğal olarak sustu.
    ..
    bora bey senin yaş ilerledi, havalar da sıcak, sanırım tıbbi kontrollerini aksatmaya başlamışın, doktora görünmende fayda var..

sorduğun soruya cevap yazmıştım ama istediğin gibi olmamış sanırım.. efendim, türkiye devleti girerim rojawa'ya demiş demiş de girememiş sonra.. bunlar da, giremedin işte, giremedin işte diye tepiniyolar.. ulan, 10 yaşındaki çocukların fener-gassaray polemikleri bile sizden daha sofistike.. diplomasi, devlet yönetimi, savaş, karşında namlı amerikan savaş makinası.. çocuk oyuncağı mı bunlar.. gircem gircem dedi, giremedi ? buna mı cevap bekliyosun ?

bak aşağıda foreign policy sitesinde bugün yayınlanan bi analiz var.. cfr'nin yayın organıdır, dünyada herkesin ciddiye aldığı bi yayındır.. başlık: erdoğan washington'la keman gibi oynuyor.. makalenin özeti: erdoğan giricem diye blöf yaptı, washington'dakiler buna inandı ve abd gereksiz yere bis sürü taviz verdi türkiye'ye..

https://foreignpolicy.com/2019/08/15...fiddle-turkey/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ayvagöbekli Doktrini yazdım ben, 3 sene önce...

Bu doktrine göre; önce Kürt Koridoru denilen şimdi Barış Koridoru denilen koridorun, Hazar'dan Akdeniz'e uzanacağını adının ise ''Hazar Koridoru'' olması gerektiğini yazmıştım...

3 sene önce...

Aslı Türk Koridorudur...Böyle olduğunda Trakya kadar büyük olacak...

)))))))))))))))))))))))))))))))
    Bak böyle iddialar ve de Doktrinler (!) de var...

Senin Hazar Koridorunun üzerinde...

Üfleyen üfleyene...

6. bonzaiyi çeken badem troll buraya damlıyor anlamadım ki,onuda mı dolarla satıyorlarda bunlar burada ahahaha

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    bora bey senin yaş ilerledi, havalar da sıcak, sanırım tıbbi kontrollerini aksatmaya başlamışın, doktora görünmende fayda var..

sorduğun soruya cevap yazmıştım ama istediğin gibi olmamış sanırım.. efendim, türkiye devleti girerim rojawa'ya demiş demiş de girememiş sonra.. bunlar da, giremedin işte, giremedin işte diye tepiniyolar.. ulan, 10 yaşındaki çocukların fener-gassaray polemikleri bile sizden daha sofistike.. diplomasi, devlet yönetimi, savaş, karşında namlı amerikan savaş makinası.. çocuk oyuncağı mı bunlar.. gircem gircem dedi, giremedi ? buna mı cevap bekliyosun ?

bak aşağıda foreign policy sitesinde yayınlanan bi analiz var.. cfr'nin yayın organıdır, dünyada herkesin ciddiye aldığı bi yayındır.. başlık: erdoğan washington'la keman gibi oynuyor.. makalenin özeti: erdoğan giricem diye blöf yaptı, washington'dakiler buna inandı ve abd gereksiz yere bis sürü taviz verdi türkiye'ye..

https://foreignpolicy.com/2019/08/15...fiddle-turkey/
    Yaşımla uğraşmaktan başka bir marifetiniz yok...

Sağlığımla da buradakilerin dolardan zararı kadar ilginiz var biliyorum...

Bak bu seninle son muhatap oluşum.

Fikriyatın bana uzak olsa da kılığın adam kılığına benziyordu.

Farkın yokmuş o temsil ettiğin güruhtan...

Selametle.

8. Tavuk Çiftliğindeki kankalara alışmışsın.
    Onlar bu memleketin yetiştirdiği çok değerli insanlar. Dünyada ne olup bittiğinin farkındalar.

Moruğun yazdıklarını dikkatli okumanızı tavsiye ederim. 1 hafta önce yazdığı bir mesaj vardı, 2 cümle herşeyi özetliyordu: ''Büyümeyeceksin'', ''büyümek tehlikelidir'' gibi bir şeydi.

O anda ceza aldığım için tebrik edemedim, şimdi ediyorum.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 550/999 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •