Sayfa 554/999 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Forumda, niza hakkı engellenemez!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

bu troller tam saha preste.. vatandaş dolarlarını satmayınca çıldırıyorlar.. şimdi de taşıma maliyeti argumanı sıkça kullanılıyor..zavallılar.. izah edelim..

her şey dolarla fiyatlanıyor..üreticiler tarafından..veya dolara endeksli..iphone mesela 1000 dolar.. araba 30 bin dolar gibi..

dolara TR de ciddi faiz almak mümkün..hatta abd den daha fazla..bu durumda doların alım gücünü dunya ölçeğinde koruyabiliyormusun ? evet...

bu durumda dolar taşıyanların bir maliyeti olmadığı net anlaşılır.. taşıma maliyeti üzerinden TL ile ölçüm illüzyondur..ayrıca bu kadar borç ve cari açık ile orta uzun vadede dolar karşısında devalüasyon zaten kaçınılmaz.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Dolar tutan zarardaysa sana ne?

Sana girip çıkan ne Reha Beyin üslubuyla?

Senden mi soracaklar buradakilerin ziyanının hesabını?

Peki buradaki forum üyelerinden biri, % 10 zarardayım diye dolarlarını satıp TL ye çevirse.

Geçen seneki dolar kuru gibi bir daha (bir şekilde ya da nedenle burası Türkiye) sıçrarsa bunun hesabını sen mi vereceksin yarım aklınla?

Ortalığa yazılmış bir yazı.

Kimse kendine pay çıkarmasın...

4. bugün kuru dengede tutmanın bedeli yüksek olmuş

Günlük Toplam USDTRY İşlem Miktarı : 1.595.000.000
    Günlük Toplam EURTRY İşlem Miktarı : 80.000.000

son zamanlarda gördüğüm en yüksek değer...

https://www.borsaistanbul.com/verile...sanli-verileri

ipin ucu kaçarsa...
    ?

5. Bistteki dünkü satışlar p.tesi likite dönecek , en aşağı 5.70 test edilmeli hafta başı...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6. Uzun vadede hepsi birbirine yakınsıyor...Altta kaldım diye yerinme, üstte kaldım diye övünme...Piyasa bu...

çıldırdıklarını söylemiştim..

bu trol eski bankacı kendi ifadesiyle ama matematik filan sıfır.. sonra emlak işlerine sardığını söylemişti.. bi arada dolar şortluyordu swap faizi elde etmek için
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Dolar tutan zarardaysa sana ne?

Sana girip çıkan ne Reha Beyin üslubuyla?

Senden mi soracaklar buradakilerin ziyanının hesabını?

Peki buradaki forum üyelerinden biri, % 10 zarardayım diye dolarlarını satıp TL ye çevirse.

Geçen seneki dolar kuru gibi bir daha (bir şekilde ya da nedenle burası Türkiye) sıçrarsa bunun hesabını sen mi vereceksin yarım aklınla?

Ortalığa yazılmış bir yazı.

Kimse kendine pay çıkarmasın...
    korktum doalr alamadım gittim euroya yatırdım parayı şimdi doalr eurodan çok kazandırırsa zararımı ödeyeceklermi şu ortya yazdığın kişiler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 554/999 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •