Sayfa 594/999 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Simdi bir sey soracagim ihtiyac kredisi ile ilgili

Ben su anda calismiyorum, haliyle maas bordrom yok. Uzun yillardir ing ile calisiyorum ve iyi miktarda mevduatim oldu her zaman.

Findeks notumda gayet iyi. Herhangi hir gecikme vs yok.

Sizce banka bana kredi verir mi

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnternetten basvurursaniz bordro falan istenmiyor, a bankası olmazsa b bankası mutlaka verir, Findeks notuna bakıyor o bilgisayarlar.

Fakat şubede, cok az daha düşük oluyor kredi faizleri, orada belki bordro isteyebilirler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Türkiye'nin ekonomik gidişatı döviz kurlarının yükselmesini gerekli kılıyor ama hükümetin güçlü ayak diremesi kısa vadede piyasa oyuncularına tl'nin değerlenmesi üzerine oynamaları için fırsat veriyor.

Ancak dövizde bugünkü yükseliş hükümetin Suriye politikasının çökme ihtimaline karşı bir tepki gibi görünüyor. ABD'yle yürütülen güvenli bölgenin Türkiye için pek de güvenli olmayabileceği ihtimalinin kamuoyumuzda işlenmesi, AKP'yi 3 belediyeye kayum atayarak şahin duruşunu teyit etmeye zorladı. Piyasalar bunu bir köşeye yazdı.

Ama şu anda dövizde fiyatlanan, Morek'teki TSK Gözlem Noktası'nın Suriye ordusunun ağır saldırısı altında olan Han Şeyhun'a nakline karar verilmiş olması. Bu adımın amacının Suriye'nin önünü kesmek mi yoksa TSK birliğini kuşatma altında kalmasına engel olmak mı, pek bilinmiyor. Ama neresinden baksanız Suriye ordusu ile TSK'nın çatışmaya bu kadar yaklaşmış olması piyasaları rahetsız etmesi gayet normal. Rusya ile tekrar papaz olmamız bile piyasanın izlediği riskler arasına girmiş durumda.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Simdi bir sey soracagim ihtiyac kredisi ile ilgili

Ben su anda calismiyorum, haliyle maas bordrom yok. Uzun yillardir ing ile calisiyorum ve iyi miktarda mevduatim oldu her zaman.

Findeks notumda gayet iyi. Herhangi hir gecikme vs yok.

Sizce banka bana kredi verir mi

İng vermiyor.
    Adamlarda dolar hesabı,menkul hesap ve vadeli hesap vardı. Bana kredi vermedi.
    Daha önce iki kere taşıt kredisi çekip ödemeleri hiç aksatmadigim halde .
    Tabii mobil başvuru idi benimki.
    Telefonlada yaptım başvuru şubeye git dediler .
    Bende dolar hesabı vadeli hesabı vs i kapattim.

Şubeye gideceğim bordro getireceğim otomatik fatura talimatı vereceğim vs vs.

Ugrasmadim.

En para da 6 aydır varım. Mobilden hemen çekiyorum.

İng vermezse en para ya bir bakın derim.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

En paradan sonra, Akbank, Yapı Kredi, TEB online kredide iyiler, fakat onemli olan kredi faizleri.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    En paradan sonra, Akbank, Yapı Kredi, TEB online kredide iyiler, fakat onemli olan kredi faizleri.
    Eyvallah Reha Bey. Bir deneyelim bakalim.

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    İng vermiyor.
    Adamlarda dolar hesabı,menkul hesap ve vadeli hesap vardı. Bana kredi vermedi.
    Daha önce iki kere taşıt kredisi çekip ödemeleri hiç aksatmadigim halde .
    Tabii mobil başvuru idi benimki.
    Telefonlada yaptım başvuru şubeye git dediler .
    Bende dolar hesabı vadeli hesabı vs i kapattim.

Şubeye gideceğim bordro getireceğim otomatik fatura talimatı vereceğim vs vs.

Ugrasmadim.

En para da 6 aydır varım. Mobilden hemen çekiyorum.

İng vermezse en para ya bir bakın derim.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bak sen sunlarin yaptigi ise

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Eyvallah Reha Bey. Bir deneyelim bakalim.

Yanlız, kabul edilmeyen her kredide Findeks notunuz, kesin rakamı bilmiyorum ama 25 puan filan düşer, bilginiz olsun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8. Biraz konu dışına çıkayım, Çok gıcık olduğun birisi var.Hatta görmeye bile dayanamıyorsun. Uzaklaşma imkanın da yok. Adam öldürmek büyük suç ve cezaevi koşulları da düşünüldüğünde caydırıcı oluyor. Peki ; şahsın katıldığı bir eğlenceye, düğün- nişan, meyhane her neyse diğer kişi de katılır ve orada neşelenme babında havaya sıkarken bu zatı vurursa ne ceza alır ?

Benim böyle düşüncem yok. Pazarda 4 kişinin hararetli muhabbetine kulak misafiri oldum ve çok da ilgimi çekti. Bir araştıralım bakalım örnek olaylarda ne olmuş ?

Sayfa 594/999 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •