Sayfa 604/999 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Bu ülkede Tarım ve Orman bakanının istifa etmesi veya görevden alınması için başka ne olması gerekiyor ?

Orman yangınları tarihimizin en yüksek rekor seviyesinde oldu, Kazdağları ve daha birçok ormanlık bölge madenlere açıldı, tanzim satış marketleri oldu, sebze-meyve fiyatları Cumhuriyet tarihimizde görmediğimiz REKOR fiyatlara ulaştı (örneklerini hepimiz biliyoruz), çiftçi kan ağlıyor...

Başka ne olması lazım ?

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bu ülkede Tarım ve Orman bakanının istifa etmesi veya görevden alınması için başka ne olması gerekiyor ?

Orman yangınları tarihimizin en yüksek rekor seviyesinde oldu, Kazdağları ve daha birçok ormanlık bölge madenlere açıldı, tanzim satış marketleri oldu, sebze-meyve fiyatları Cumhuriyet tarihimizde görmediğimiz REKOR fiyatlara ulaştı (örneklerini hepimiz biliyoruz), çiftçi kan ağlıyor...

Başka ne olması lazım ?
    Hülogggg =)

Ben sözlerinize bir çok bakan konusunda katılıyorum fakat burası Türkiye ...

3. 20 Ağustos Salı 10:01 HAZİRAN ÖZEL SEKTÖR YURTDIŞI UZUN VADELİ KREDİ BORCU 201,7 MİLYAR DOLAR

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bu ülkede Tarım ve Orman bakanının istifa etmesi veya görevden alınması için başka ne olması gerekiyor ?

Başka ne olması lazım ?
    Tüm bu olanlar Yüce Allahın takdiri.Allaha şirk mi koşuyorsunuz yoksa?

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku

Başka ne olması lazım ?
    baştaki aktrol un anlayışı şu ben hatasızım dolayısıyla atadığım adamlarda öyle.Onların hatasını kabul edersem benim gibi hata yapmayan kul acaba hata mı yaptı diye sorgulayanlar çıkar.Onun için mutlak biat edene mutlak sadakat göstereyim ki tahtım sarsılmasın.

6. Bir de ilginç başka bir durum daha var...

Bazı kişiler her ne işse, nasıl bir bağ ve ilişki varsa (herhalde kritik sırlar biliniyor karşılıklı) hep yeni bir iş buluyorlar...Sanki başka adam yokmuş gibi...

Son örnek Egemen Bağış...Daha birçok örneğini sizler de biliyorsunuz...

7.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Bende sinyali bekliyorum(5,63üzeri günlük kapanış) vakit daralıyor gibi.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Ek 23036
    00:00da >5,63 üzeri geçti... cinderella sahne de

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. 20 Ağustos Salı 10:00 TÜİK: KONUT SATIŞLARI TEMMUZ'DA YILLIK %17,5 AZALDI, ÖNCEKİ %48,6 DÜŞÜŞ

20 Ağustos Salı 10:04 TÜİK: TEMMUZ'DA KONUT SATIŞLARI 102 BİN 236 OLDU

20 Ağustos Salı 10:06 TÜİK: TEMMUZ'DA YABANCILARA KONUT SATIŞLARI %46,7 ARTTI

20 Ağustos Salı 10:06 TÜİK: TEMMUZ'DA İPOTEKLİ KONUT SATIŞLARI %57 AZALDI

betonlar yabancılara...

Sayfa 604/999 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •