Special Days Image
Sayfa 613/999 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Bora Bey, haklısınız. TSK konvoyunun vurulması nedeniyle Genel Kurmay Rusya'yı da suçlayan sert bir açıklama bile yayınladı ama bu haber olarak manşetlere çıkamadı.

3 sivil meselesi hem doğru hem yanlış. Gerçekten ölenler bizim asker değildi ama tam anlamıyla sivil de değillerdi. Bunlar TSK'ya eklemlenmiş cihatcı ÖSO mensuplarıydı. Anladığım kadarıyla Suriye konvoyu hedef alırken özellikle askerimizi değil bunları konvoyumuzla birlikte hareket eden öso cipini hedef almışlar.
    Hala kimlerle beraberiz...

Dünya bizim yönetimin tandansını biliyor.

Kimlerle yatıp kalktığını.

Ondan sonra da Esed'i tutuyor, Kürtleri tutuyor diye insanlarımızı hain ilan ediyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    BİST kırmızı olma yolunda ilerliyor sanki.
    Açık mıki şu anda ?

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    senin gibi gerizekalı fikri yok zikri bol adamların olduğu yerde yazmamak olmaz diye düşündüm..
    son uyarım..
    bir daha benden alıntılama yaparsan hayatta duymadığın küfürleri ederim bilmiş ol..
    adamsın dır da o küfürleri kendine yedirmezsin çeker gidersin diyorum..
    ama bilemeyecem..
    Ben şimdiye kadar forumda kimseye küfür etmedim. Bana küfredene de güldüm, geçtim. Trafikteki magandalara nasıl takılmıyorsam, bunlara da takılmadım. Forumdaşlarımdan kimse de bana bi laf etmedi altta kalıyorum diye. Boşuna dememişler "ite dalaşacağına, çalıyı dolaş" diye

İsa'ya sormuşlar ne yiyelim, ne yemeyelim ki kötü olmayalım diye. Cevap vermiş, istediğinizi yiyin, yalnızca ağzınızdan çıkana dikkat edin. İnsanın ağzından girenler değil, ağzından çıkanlar kötü eder demiş. Bu diyaloğu öğrendiğimden beri küfürlere olan hassasiyetimi kaybettim, kötü laf sahibinindir deyip geçtim.

Forumda bana küfredenlerin hepsi de ceza aldılar, bazıları da tümden uçmağa vardılar. Yönetimin bu konudaki hassasiyeti takdire şayandır.

Bu kadar laftan sonra bir küfrü hakettim mi ne dersiniz?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Açık mıki şu anda ?
    Değil . Açılınca

5. viop 23 e kadar uzama ihtimali varmış after parti gibi bişey olur mesaide bakamayanlar akşam eve gidince oynarlar öyle bişey olursa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,334
    Yanlış anlama...Amacım sana hakaret etmek değil.Ama dogru mu anladim.Şimdi sana ana avrat kufretseler çaliyimi [email protected] olsam dava açarım.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Şortçu bir arkadaş vardı,hani geçen sene şort,don hepsini kaptırdıydı,bir kaç ay başlığa gelmemişti,ancak son zamanlarda doların zoraki düşüşünde yine gelip mikserlik yapmış,hatta bir gece burada hepimize nasıl süper güç olduğumuzu,diğer ülkelerin bizi nasıl kıskandığını falan anlatmıştı...iyide dolar biraz yükselince yine yok oldu hayırdır yeni şortu da kaptırdı herhalde...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,334
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Şortçu bir arkadaş vardı,hani geçen sene şort,don hepsini kaptırdıydı,bir kaç ay başlığa gelmemişti,ancak son zamanlarda doların zoraki düşüşünde yine gelip mikserlik yapmış,hatta bir gece burada hepimize nasıl süper güç olduğumuzu,diğer ülkelerin bizi nasıl kıskandığını falan anlatmıştı...iyide dolar biraz yükselince yine yok oldu hayırdır yeni şortu da kaptırdı herhalde...
    Bu sefer sadece şort olmayabilir.....

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 613/999 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •