Sayfa 636/999 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

abd ekonomisi 10 yıldır aralıksız büyüyor.. her iki senede bir Turkiye büyüklüğü kadar ortalamada büyüyor.. istikrar enteresan..

diğer yandan biz 10 yıldır yerimizde sayıyoruz.. hatta geriye gidiyoruz..

şu baz etkisi denilen şey var.. abd bu kadar büyük olduğu için normalde büyümesinin daha zor olmasını beklersin.. ama adamlar tam gaz gidiyorlar.. avrupaya bile fark attı adamlar.. dolar endeksinin güçlü olması tesadüf değil..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Sitenin reklamları da bir alem. Geçenlerde boxer short siparişi verdim, online. Günlerce kıllı erkek bacağı seyrettirdiler bana. Sonunda uyanıp google'dan bir "lingerie" sorgusu yaptım. Şimdi halimden memnunum.
    Arif'in Manchester'a attığı golü ararken songül karlı'ya ulaşan birisi vardı

3. dolar düşeyeaahhh dolar düşüyeeeahhh

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Geçen yıl yaptığı açıklamada "Yangın söndürme uçakları Yunanistan'a yardım için bekliyor" diyen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İzmir'deki yangınla ilgili yaptığı açıklamada "6 uçağın 3'ünün motoru yok. Binmek isteyen buyursun binsin" ifadelerini kullandı.

Zaytung haberi sandım ama gerçek habermiş.
    Bülent turan Türkiye şahlanma dönemini yaşıyor diyor.insana göz göre göre küfür ediyorlar.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Bülent turan Türkiye şahlanma dönemini yaşıyor diyor.insana göz göre göre küfür ediyorlar.
    Ben motorsuz uçağa binerim sıkıntı yok. Nasıl olsa uçmayacağı için düşme riski de yok.

7. Bilerek yaktilar yahuu
    O bolgede çocuklugumdan beri yangın cikar havaalanı yakini diye aninda mudahele olur ilk kez ucak havalanmadı
    Yakan kim cok belli
    Dun video vardi adamin biri yakiyor alenen hic ses cikmadi kimseden muhalefet o videoyu neden gundeme getirmiyor

8. Hayaller savaş uçağı, yerli uçak...

Gerçekler ise 3 uçağın motoru yok, 3 tanesi de yağ kaçırıyor...Uçurabilen varsa gelsin...demeci...

Sayfa 636/999 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •