Sayfa 644/999 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Estağfurullah Reha Bey,siz konuyu açtınız bende kendi branşıma yakın olduğu için foruma biraz konu dışı bilgilendirme yapayım dedim
    Estağfurullah denecek bir durum yok efendim, zaten soruyu soran da benim, bir ümit hainlik olmasın diye dolanıyoruz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

bozuk olması, tamir ettirilmemiş olması filan tamamen görevi kötüye kullanmaktır..

yannış taraftan bakılıyor forumda.. başkanın kendisi milyar tl lik jumbo uçakta uçuyor.. onun uçağının yerde bozuk durması kabul edilebilir mi?

burada yenisi bile çok daha ucuz olan bir yangın söndürme uçağından bahsediyoruz.. bozuksa hızlıca yaptırırsın ya da yenisini alırsın..bu kadar vergi veriyorsunuz..nerde karşılığı ? vergini ormanların korunması içinde veriyorsun..

eğer vergiler gereken yerde harcanmıyorsa nereye gidiyor bu paralar ???

soru bu olmalı..

ayrıca o bakan bu berbat cevabından sonra istifa etmişti normal bir ülke olsaydı burası..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. ema200 altında her türlü alınır demiştim,alanlar şimdiden kazandı.şimdi 5,88 seviyesi ve 6,20 seviyeleri var.buralarda basmaya çalışacaklar,savunacaklar ama NAFİLE

4. günlük rsi da 3 lü dip bayram öncesi tamamlandı artık yolu açık. dolarcılara hayırlı olsun. şimdi yabancı sahipliği olan özel bankalarla savaşa girdiler.yabancılara ne yapabilirler?adam satıyorum gidiyorum dese ekonomin dağılır. bir ekonomi düşünün bankacılık %65 yabancı elinde.ama artislik yapmayıda seviyoruz.

Hahhh... En sonunda, dolar gaymeden bahsedildi!

Yoksa bilmeyen birisi burayı okusa, orman yanginiylan mücadele, yönetime geydirme topigi sanacak!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. 21 Ağustos Çarşamba 16:46 KALKINMA BANKASI SPK'DAN HALKA ARZ ARACILIĞI YETKİ BELGESİ ALDI

neyi arz edecek acaba ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hahhh... En sonunda, dolar gaymeden bahsedildi!

Yoksa bilmeyen birisi burayı okusa, orman yanginiylan mücadele, yönetime geydirme topigi sanacak!
    Öyle değil miydi?

Yanlış yere geldik zannımca.

Boşa yazıyoruz desenize...

8. Hareket yokki ne yazacan dolarla ilgili ?

Sayfa 644/999 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •