Sayfa 648/999 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Forumda kimin troll olduğu az çok meydanda ama orta/uzun vadede shortçu olanlarında görüşüne saygı göstermek lazım kanımca. Benim hedefim XX kadar olmasada şuanki rakamdan yüksek. Aklı başında bir ekonomi yönetimi olmadığı sürece bu ülkede longcu olarakta kalırım.
    geçende bu trollerin 2 sene önce neler yazdığını ifşa ettim,orada listenin en başında bir ZAT! var,trollün hasıdır.çok kişiyi terse koydu ama utanma olmadığından hala buralarda. ben böylelerini blokluyorum. bu herifler kısa vade şortçu falan değil dolar öldü bitti kafasındalar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Karışmamak için kendimi çok tuttum.

Sn Bora,

burada defaatle yazıldı "Reklam almazsak hepten kapatırız" diye..

Peki siz,bu büyük "reklam önleme başarınızı" burada israrla yayınlamakla, ve bu işin mümkün olduğunu yazmakla neyin

peşindesiniz ?
    teknik olarak sitelerin reklam ücretini kazanma olayının temelinde n e olduğunu doğrusu bilmiyorum...ben siteye girip sayfayı açtığımda bana merhaba diyen reklam bazında mi? bir diğer ifade ile ben reklamı blocklarsam reklam ücretini mi etkiliyorum? site reklamı aldı ise isterse kimse bakmasın ücretini alır diye düşünüyordum. yanlış mi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    o zaman ben dikkatimi dağıtan keyfini kaçıran reklamları izlemek nedeniyle siteye verdiğim zararı aidat olarak karşılaştım...bir TV kanalında reklamlar başladığında ben başka bir kanala zaplayinca da o TV kanalına zarar veriyor musum demek bilmiyordum😏

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    o zaman ben dikkatimi dağıtan keyfini kaçıran reklamları izlemek nedeniyle siteye verdiğim zararı aidat olarak karşılaştım...bir TV kanalında reklamlar başladığında ben başka bir kanala zaplayinca da o TV kanalına zarar veriyor musum demek bilmiyordum
    Google adsense ile yapiliyor bu islem. Siz sitenizde reklam icin bos alan birakiyorsunuz, ayni bilboard gibi. Google adsense sayesinde o bosluklar otomatik olarak dolduruluyor ve bu reklamlar karsiniza cikiyor. Hissenette bunun karsiliginda para kazaniyor. Bu nedenle reklamlari gostermek istemesi dogal karsilanmali

Reklam cirkindir, ne olursa olsun hos gorunmez ama sitelerinde birincil para kazanma kaynagidir.

Facebook ilk ciktiktan bir sure sonra finans isleri ile ugrasan eleman artik reklam almanin zamaninin geldigini dusunur ama Mark buna karsi cikar, cunku reklamlar ona gore hos gorunmuyordur ve bu nedenle uzunca bir sure facebook reklam yayinlamaz. Disaridan yatirimci bulur bunun yerine

Eger hissenetin ayakta kalmasi gerekiyorsa ve reklam istenmiyorsa uyelerden ya da disaridan finansman saglamasi gerekir. Bunu elbette zorunlu olarak yapamaz, bunun yerine DONATE yapabilir, bu da ne kadar basarili olur muamma

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Fed tutanaklari bugun yayinlanacak herhalde. Oyle hatirliyorum

6. Evet, saat 21:00.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Fed tutanaklari bugun yayinlanacak herhalde. Oyle hatirliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    teknik olarak sitelerin reklam ücretini kazanma olayının temelinde n e olduğunu doğrusu bilmiyorum...ben siteye girip sayfayı açtığımda bana merhaba diyen reklam bazında mi? bir diğer ifade ile ben reklamı blocklarsam reklam ücretini mi etkiliyorum? site reklamı aldı ise isterse kimse bakmasın ücretini alır diye düşünüyordum. yanlış mi
    Sayın Bora Yaşar Kardeşim,

1991 den, rahmetli olana kadar, müellifi olduğum muhasebe programını kullanan Rahmetli YMM Halit Kültürel (İZMİR)meslektaşınızın büyük ısrarları ile, bu programı ticari olarak pazarlama çalışmalarımızın nasıl hüsrana uğradığını (2003), şaşırarak yaşayan bendenizin edindiği büyük tecrübeye binaen, HİSSE NET gibi kurulduğu günden beri (ısrarla paralı yapmamasını) takdirle izlediğim ve oldukça başarılı bulduğum forum sahibi arkadaşların, bu başarılarının devamı için, bizlerden tek istekleri olan, "addbroker"larımızı bu site için kapamamızı istemelerini, büyük bir anlayışla karşılıyorum.
    İşin "parasal boyut" unun teknik detayları, tamami ile konumuz dışıdır.
    Beni anlayışla karşılayacağınızı, ve teveccüh göstereceğinizi umarak saygılar sunarım.

Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Evet, saat 21:00.
    Bakalim ne kadar guvercinlermis

Sayfa 648/999 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •