Sayfa 649/999 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Google adsense ile yapiliyor bu islem. Siz sitenizde reklam icin bos alan birakiyorsunuz, ayni bilboard gibi. Google adsense sayesinde o bosluklar otomatik olarak dolduruluyor ve bu reklamlar karsiniza cikiyor. Hissenette bunun karsiliginda para kazaniyor. Bu nedenle reklamlari gostermek istemesi dogal karsilanmali

Reklam cirkindir, ne olursa olsun hos gorunmez ama sitelerinde birincil para kazanma kaynagidir.

Facebook ilk ciktiktan bir sure sonra finans isleri ile ugrasan eleman artik reklam almanin zamaninin geldigini dusunur ama Mark buna karsi cikar, cunku reklamlar ona gore hos gorunmuyordur ve bu nedenle uzunca bir sure facebook reklam yayinlamaz. Disaridan yatirimci bulur bunun yerine

Eger hissenetin ayakta kalmasi gerekiyorsa ve reklam istenmiyorsa uyelerden ya da disaridan finansman saglamasi gerekir. Bunu elbette zorunlu olarak yapamaz, bunun yerine DONATE yapabilir, bu da ne kadar basarili olur muamma

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    anlaysmadigim ve belki de anlaysmadigim su..hissenet reklamını alsın. tamam.ben adblock kullanınca sitenin reklam gelirini mi olumsuz etkiliyorum

# Gösterim Başına Ücret: Genellikle her firma sizlere sitenizde reklamlarını gösterdiğiniz için bir ücret öder. Bu genellikle 1000 gösterim başına bir ücret ile nitelendirilir.
    # Tıklama Başına Ücret: Bu özellikle daha yüksek kazanç isteyenler tarafından sağlanan bir modeldir ki burada tıklama başı ücret binlerce gösterimden daha fazla para kazandırır.
    # Üyelik Başına Ücret: Bazı reklam verenler kullanıcının reklama tıklamasını yeterli bulmaz, oradan para kazanmanız için tıklanılan reklama gidilerek üye olunmasını istemektedir. Kullanıcı üye olduktan sonra size para kazandırır. Bunu genellikle Adsense harici reklam firmaları çok uygulamaktadır.

Umarım açıklayıcı olmustur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Son dakika! İdlib'de TSK konvoyuna saldırı düzenlendi.

Kapatın şu blocklayicilari, adamın asabına limon sıkmayın!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    evet İzmirli hoca..tiklamama dışında ben adblocker kullanınca nasıl olumsuz etkiliyorum şimdi bir daha anlat bakalım...kendimi hain gibi hissettirdiniz ya helal olsun

6. Artık TL bulmanın tek yolu olan BORSA, $ bazında, tam bir kritik noktaya gelmiş görünüyor.

Teknik analiz kaidelerine göre, "4" , "1" in altına inmez. O zaman 1. deki destek ancak, $ yürürse kırılır.

Peki, bademlerin bundan habersiz olduğunu mu düşünürsünüz ? Hiç sanmıyorum.

O halde paralarını almaya devam...

İsrail medyası.
    Son dakika: İdlib'de on binler Türkiye sınırına yığılıyor

8. Son dakika! Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, TSK konvoyuna saldırı düzenlendiğini ifade ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ABD Başkanı Trump ile telefonla görüşme hazırlığı yaptığını açıkladı.

Sayfa 649/999 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •