Sayfa 674/999 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. ruslarla olası abd yaptırımlarında swift e filan alternatif mali kanal bakıyormuş ak partisi. Swiftden cıkmak kolayda alternatifinde kaç para dolaşıyor onu bilen var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    ruslarla olası abd yaptırımlarında swift e filan alternatif mali kanal bakıyormuş ak partisi. Swiftden cıkmak kolayda alternatifinde kaç para dolaşıyor onu bilen var mı?
    swift ve abd doları amerikanın asıl gücüdür.bugün swiftten çıkarılmış bir ülke irandan daha iyi olamaz. nakitle ve altınla ticaret yürümez.ithalat ihracat fena çöker.

3.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    ruslarla olası abd yaptırımlarında swift e filan alternatif mali kanal bakıyormuş ak partisi. Swiftden cıkmak kolayda alternatifinde kaç para dolaşıyor onu bilen var mı?
    Abd kaynakli tl de dusus olmaz
    Yalama abd nin yaptigi hersey tl ye yariyor
    Yillardir fed goygoyu tl nin en buyuk ilaci oldu
    S400 masalinda vazgectiler sozde s400 ulkeye girdigi an otomatik yaptirim geliyordu
    Trump enayisi merkez bankasının parasini tr gibi ulkelere daha cok kullandiralim dio
    Abd trump fed duyunca tl nefes aliyor
    Bu 3 u olmasa dolar tl 10 dan asagi dusmez
    Bugün daha 5.79 en atesli aninda abd buyukelciligi tr nin yanindayiz dedi birden , duruldu yoksa su an cayir cayır yaniyordu kur

4. ahahaha troller sırayla geliyor,sizi buraya gönderen global ve yerel kumarbazlara söyleyin daha fazlasını göndersin. benim karnım tok ben almayım,

5. Tr gibi ulkelerin hukumetleri fed i esek gibi goruyor
    Ne kadar batirirsak batiralim bu esekler faiz indirir para basar bizi rahatlatir diyorlar
    4 kez faiz arttircam dedigi yilda faiz indirme surecine girdi global esek fed olağanüstü enayilik
    Para bas faiz indir gönder rahatlasin
    Bide bu trump mali paramizi kimse kullanmayacak artik demisti ilk geldiginde faizi indir para bas ama kimse kullanmayacak
    Global esek fed akp nin tek tutunacak dalidir
    Aradan bir cekilse bu kur yerle bir olur

6. global ve yerel kumarbazların ahtapot misali kuyruğu olan bu tipler %90 FX veya diğer future şirketlerinin adamıdır.yıllarca KY'i böyle böyle soydular ve soyuyorlar.şimdi KY'nin gözü açıldı soyacak adam azaldı,bunlarda haliyle aç kalıyor. patronlarınıza söyleyin buradan ekmek çıkmaz onlara.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Doğru oku o zaman, nazende degil nazenin dedim!

Aslında dogrusu, osuruğuna darılır olacaktı, emme bunca yıllık forum arkadaşlığımızın hatırına yazmadıydım!
    Osuruğuda okudum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Aralik 2018 powell ... 4 kez faiz artticaz
    Bist 87 bin
    4 ocak 2019 powell faiz artırmayacağız
    Bist 106 bin
    Akp secimde surecinde siciyor batiriyor
    Bist 84 bin
    Mayis 2019 powel faiz indirebiliriz
    Bist 104 bin

Bunu diyen ulkenin borsasi 30 fk büyümesi % 3 uzeri

Faiz indirimine degil ilimli arttirimlara ihtiyaci var ama dolarlarini akp ye kullandirmaya bayiliyorlar

Sayfa 674/999 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •