Sayfa 688/999 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    16 Ağustos haftası toplam 2 işgünü.
    İki günde bile artış var.
    Sanıyorum kamu'nun tavır değişikliğinin nedeni de bu.

2. Son dakika: Rusya Devlet Başkanı Putin, ABD'nin füze testine karşılık orduya hazır olma talimatı verdi

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    BIST100 de 96.5xx ler geçilebilirse hatta 96.8xx ler...O zaman daha ciddi bir yukarı trend oluşabilir...Bence...

Borsaya yatırım yapmak isteyenler için...
    hocam sen ereğli tuprs ı al sat yaparak mı tutuyorsun yoksa maliyetini temetülerle iyice düşürdün sadece temmettü gelirini mi bekliyorsun her sene?

4. Bazı tipler buraya gelip yan üyeliklerle söz ile baş edemedikleri insanları hakaret yoluyla sindirme politikası güdüyor, bunlar yanlış şeyler burada herkes kimin ne olduğunu biliyor...

5.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    hocam sen ereğli tuprs ı al sat yaparak mı tutuyorsun yoksa maliyetini temetülerle iyice düşürdün sadece temmettü gelirini mi bekliyorsun her sene?
    2.şık...Temettülerini alıp yine onlarla da lot arttırmak için alıyorum...Veya elime geçtikçe maliyete bakmaksızın aktif fiyattan alıyorum...

Yani amaç lot arttırmak her halükarda şu anda...İlerleyen yıllardaki emeklilik yıllarım için...Esas o zaman temettüleri yiyecem her sene...Eğer verirlerse tabii o yıllarda da...

O yüzden bu 2 şirketi seçtim...Benim de yatırım tarzım bu...Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır derler ya...

6. Bugün Diyanet Cuma Hutbesinde FAİZ konusunu işleyecekmiş.
    https://twitter.com/Kahvecibrahim/st...30219204620289

yeni zirve geliyor

.... ...
    ?

7.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Bugün Diyanet Cuma Hutbesinde FAİZ konusunu işleyecekmiş.
    https://twitter.com/Kahvecibrahim/st...30219204620289

yeni zirve geliyor

.... ...
    Cuma çıkışı faiz boz-dolar al mı olacak yani?

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. Yada çok ciddiye almayacaksın burayı yazıp geçeceksin işte...Hiçbişeyi kafaya takmadan...İşine gelmeyenleri de engelleyip geçeceksin...

Sayfa 688/999 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •