Sayfa 706/999 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Tübitak güney kutbunda araştırma yapmak isteyen bilimadamları için üniversitelere proje çağrısı açtı. Üst sınır 200 bin lira. Araştırma yurtdışında yapılacağından dolar veya euro bazlı masraf olacak, 35 bin dolar gibi birşey yapıyor. Antarktikada yapılacak bir araştırma için bana çok az göründü Gidiş dönüş bileti kaç para acaba? Yani millet milyonlarca dolarlık bütçelerle iş yaparken sen ne yapabileceksin bu parayla?
    Elleri değmişken ay veya marsta yapılacak araştırma için proje önerin, üst sınır 200 bin lira da diyebilirler bence iyi fikir.
    Agam simcik ben proce filan pek anlamaz
    Ama o butceyle
    İglo kulubelerdeki tugla yapisi felan incelense belki insaat sektorunde cigir migir acar

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Tübitak güney kutbunda araştırma yapmak isteyen bilimadamları için üniversitelere proje çağrısı açtı. Üst sınır 200 bin lira. Araştırma yurtdışında yapılacağından dolar veya euro bazlı masraf olacak, 35 bin dolar gibi birşey yapıyor. Antarktikada yapılacak bir araştırma için bana çok az göründü Gidiş dönüş bileti kaç para acaba? Yani millet milyonlarca dolarlık bütçelerle iş yaparken sen ne yapabileceksin bu parayla?
    Elleri değmişken ay veya marsta yapılacak araştırma için proje önerin, üst sınır 200 bin lira da diyebilirler bence iyi fikir.
    “Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öncülüğünde, geçen ocak ayında Tayland'ın başkenti Bangkok'ta bir 'sosyal bilimler kongresi' düzenlendi. Kongreye katılanların tamamına yakının Türkiye'de çeşitli üniversitelerde görev yapan akademisyenlerden olması tartışma yarattı. Daha önce Ağrı ve Konya'da düzenlenen 'Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi' adlı organizasyonun duyurusunda Türkiye'den 33 akademisyen yer aldı. Buna karşın yabancı akademisyenlerin sayısı da sadece 4 olarak açıklandı. Spor, kültür ve eğitim alanlarında çalışmalara yer verilen kongrenin Türkiye yerine Tayland'da düzenlenmesi de maliyeti noktasında eleştirilere neden oldu”
    https://www.google.com/amp/s/t24.com...-istedi,826964

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Kongre Bangkok'ta olunca katılımcıların tamamına yakınının Türk akademisyenlerden oluşması gayet normal. Herkes takımını desteklemek için orda.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    “Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öncülüğünde, geçen ocak ayında Tayland'ın başkenti Bangkok'ta bir 'sosyal bilimler kongresi' düzenlendi. Kongreye katılanların tamamına yakının Türkiye'de çeşitli üniversitelerde görev yapan akademisyenlerden olması tartışma yarattı. Daha önce Ağrı ve Konya'da düzenlenen 'Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi' adlı organizasyonun duyurusunda Türkiye'den 33 akademisyen yer aldı. Buna karşın yabancı akademisyenlerin sayısı da sadece 4 olarak açıklandı. Spor, kültür ve eğitim alanlarında çalışmalara yer verilen kongrenin Türkiye yerine Tayland'da düzenlenmesi de maliyeti noktasında eleştirilere neden olduâ€

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    “Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öncülüğünde, geçen ocak ayında Tayland'ın başkenti Bangkok'ta bir 'sosyal bilimler kongresi' düzenlendi. Kongreye katılanların tamamına yakının Türkiye'de çeşitli üniversitelerde görev yapan akademisyenlerden olması tartışma yarattı. Daha önce Ağrı ve Konya'da düzenlenen 'Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi' adlı organizasyonun duyurusunda Türkiye'den 33 akademisyen yer aldı. Buna karşın yabancı akademisyenlerin sayısı da sadece 4 olarak açıklandı. Spor, kültür ve eğitim alanlarında çalışmalara yer verilen kongrenin Türkiye yerine Tayland'da düzenlenmesi de maliyeti noktasında eleştirilere neden olduâ€

İyide bu cok garip bisey olmamali
    Tarafgir degilim
    Oncelikle yanlis anlasilmiyim
    Tanidigim kbb doktorunu ilac sirketi kubaya yolluyosa gezmeye
    Yag bilmemnesi akrabalari distributor ayagina petrol sirketi dunyayi gezdittiriyosa
    Onlarda bi gitsin artik gayet dogal
    Yani o bahsi gecen ortam icin Dogal

Bir Ayvaylan, bir bunamış hıyar birbirlerini bulmuşlar, onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. ABD kurban bayramı bugün herhal

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allahtan bu öldürülen rahmetli bayanla ilgili hic bir sey okumuyorum, görmüyorum, bakmiyorum yoksa kafa toptan gidecek!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Biz hemen hemen son kuşagız, gittikçe azalan cok değerli gençlerimizde var.

Bazı arkadaşlarında yazdığı gibi, 12 Eylül memleketin ağzına s. o zamanlar bana bile iyi birşey gibi gelmişti!

Son 40 yila bakınca, eşsekoğlu essekmisim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 706/999 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •