Sayfa 722/999 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. FETÖ'yle mücadelede bugün: FETÖ'cü Zaman Gazetesi'nin eski ortağı Fettah Tamince, Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı'nın yönetim kurulu üyeliğine atandı

https://halktv.com.tr/service/amp/gu...kiyagi-402547h

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    FETÖ'yle mücadelede bugün: FETÖ'cü Zaman Gazetesi'nin eski ortağı Fettah Tamince, Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı'nın yönetim kurulu üyeliğine atandı

https://halktv.com.tr/service/amp/gu...kiyagi-402547h
    Feto ile mucadele ediyoruz, yerseniz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Feto ile mucadele ediyoruz, yerseniz!
    Parayı veren düdüğü çalıyor...

Ya paranı ya canını durumları...

Hukuk sistemini ele geçirme stratejisinin önemi anlaşılıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    İyi haberler de geliyor... İnanan olursa.

Erdoğan, Trabzon'da toplu (şişman da denilebilir) açılış töreniyle tam tamına 216 (yazıyla iki yüz on altı) projenin açılışını yapmış..

Neler acaba?

Bu arada Trabzon'da 17 yılda 30.000.000.000.000.- liralık (yazıyla otuz katrilyon) yatırım yapmışlar.

İnanmayan gidip sayabilir..

Aynen 15 senede 4,5 milyar fidan diktikleri gibi...

5. seçim seçim seçim
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    seçim seçim seçim
    ben de sizin gibi düşünüyorum. Ne zaman bu kadar sık miting yapsa mutlaka baskın seçim oluyor. Muhalefet tatilde. Ölü toprağı serpilmiş derler eskiler bu tip tembellere. izmir de seçilen CHP li belediye başkanları ( Tunç Soyer hariç ) ortalıkta görünmüyorlar. Sokakta rastgele 10 kişiye belediye başkanınız kim diye sorsalar 3 ü bilmez.

Ayrıca;merminin, topun asker kıyafetinin vb. hesabı bugüne kadar hiç bir zaman ekranda konu edilmemişti. Sık sık özellikle gündeme gelmesi hayra alamet değil gibi. Ağustos ayı zaferler ayı felan diye de konuşuldu, idlib - kobani gibi yerleri alırlarsa kesin 5 yıl daha otağı kaptılar demektir.

7. Sn.Ayhan53 , sanırım altın konusunda çalışmalarınız ( istatistik bilgileri ) var. Önümüzde ki 15 gün içinde 290 - 300 tl. görür diyenlere katılır mısınız ? yoksa 285 lerden okutmak ehvenişer midir ? maliyetim çok yüksek değil.

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    ben de sizin gibi düşünüyorum. Ne zaman bu kadar sık miting yapsa mutlaka baskın seçim oluyor. Muhalefet tatilde. Ölü toprağı serpilmiş derler eskiler bu tip tembellere. izmir de seçilen CHP li belediye başkanları ( Tunç Soyer hariç ) ortalıkta görünmüyorlar. Sokakta rastgele 10 kişiye belediye başkanınız kim diye sorsalar 3 ü bilmez.

Ayrıca;merminin, topun asker kıyafetinin vb. hesabı bugüne kadar hiç bir zaman ekranda konu edilmemişti. Sık sık özellikle gündeme gelmesi hayra alamet değil gibi. Ağustos ayı zaferler ayı felan diye de konuşuldu, idlib - kobani gibi yerleri alırlarsa kesin 5 yıl daha otağı kaptılar demektir.
    Ama bu sefer kadar erken baskın bir seçim yapmak mümkün olmayabilir.

Ayrıca başkanlık sisteminde değiştirmeleri gereken bazı sorunlar varÖrnek:%45 oy ile iktidardan düşmek mümkün.Eski sistemde %35 ile iktidar olmak mümkündü.Oluşan ekonomik buhran %35 ile iktidar olacak sistem ihtiyacı doğuruyor.Bu yeni modelde mümkün değil
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 722/999 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •