Sayfa 723/999 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. İBB'de Baraçlı skandalı: 14 milyonluk kıyak

Yeniçağ yazarı Murat Ağırel, AKP'nin İBB'deki vurgununu yazdı.

https://www.gercekgundem.com/istanbu...ilyonluk-kiyak

3. FETÖ yü de Diyanetin başına atamazlar umarım!

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    FETÖ'yle mücadelede bugün: FETÖ'cü Zaman Gazetesi'nin eski ortağı Fettah Tamince, Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı'nın yönetim kurulu üyeliğine atandı

https://halktv.com.tr/service/amp/gu...kiyagi-402547h

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sn.Ayhan53 , sanırım altın konusunda çalışmalarınız ( istatistik bilgileri ) var. Önümüzde ki 15 gün içinde 290 - 300 tl. görür diyenlere katılır mısınız ? yoksa 285 lerden okutmak ehvenişer midir ? maliyetim çok yüksek değil.
    Ressam kardeş ben de sordum cevap vermediler. Sadece kay kay diyorlar...Kay kay ne ola?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Ressam kardeş ben de sordum cevap vermediler. Sadece kay kay diyorlar...Kay kay ne ola?
    Kay kay ; çocukların üzerinde oynadığı bir tür tekerlekli oyuncak. Bu oyuncakta denge önemli. Altın formu varmış yeni keşfettim. orada tıpkı bizim bu başlıkta dolar uçacak diyenler gibi altın uçacak diyenler çoğunlukta. Ama her malın bir ederi var. Mal para ederken satmayı bilmez isek heder olur.

6. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Süper Loto bizim sokağın köşesinden bakkaldan oynayana çıktı .

Tatilde olmasan belki de bana çıkacaktı kaçırdık 25 milyon tl iyi mi

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Kay kay ; çocukların üzerinde oynadığı bir tür tekerlekli oyuncak. Bu oyuncakta denge önemli. Altın formu varmış yeni keşfettim. orada tıpkı bizim bu başlıkta dolar uçacak diyenler gibi altın uçacak diyenler çoğunlukta. Ama her malın bir ederi var. Mal para ederken satmayı bilmez isek heder olur.
    Dolarda ne olduysa aynısı altında da olacaktır.Doların çıkış süresince satış yapan ardından bakakaldı,yeniden girmeye cesaret edemedi.Son çıkışta aynı şeyi yaşadım viopta sat tuşuna bastıktan 10 dakika sonra ons fırladı gitti.Zirveye yakın olduğunu düşünüyorsanız dahi kademeli satış yapmak,zirveden dönüş görülürse de alışa girmemek,düzeltmelere dikkat edip,zirvede olduğuna emin olmak lazım.Zirveden inişi farkedemeyene malı yıllarca kilitleyip bırakıyorlar.Dolarda birkaçay sonra seneyi devriyesi olacak,daha ne kadar zaman kilitli kalacağı da belli değil.Altında, dolardaki hareketlerden edinilen tecrübeyi kullanmak iyi olur.Kendi adıma,aynı hataları tekrar ettiğim oluyor,en azından hatada ısrar etmeden hatamı düzeltmeyi öğrendim.

Soyle bir xu100 e goz attim. Haziranda takibime aldigim hisseler iyi primlenmis. O zaman alip unutacakmisiz halbuki.

Borsa bu saatten sonra ne olabilir onu dusunuyorum. Ne olursa olsun sanki 90 bin altini gormeyecek gibi geliyor bana

Tabi hisse secimleri cok onemli. Dibinde mi yoksa yukselis trendine girmis hisseleri mi tercih etmeli.

Diger taraftan abd borsalarinda ki siskinlik beni urkutuyor. Bir yuzde 20 lik duzeltme gelecek acisindan daha iyi olmaz mi!

Sanirim ekime kadar ellesmeyecegim borsaya. Eylulde zaten 15 gun tatil, sirket kurma vs yogun bir donem.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 723/999 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •