Sayfa 725/999 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    ırakada girse suriyeyede girse ekonomi bu şekilde iken istanbulda okkalı bir tokadı yemişken bu millet bu akp iktidardan indirilebilir kıvamına gelmişken kusura bakmayın hayal görüyorsunuz.hele birde hele birde babacan gül davutoğlu tarafı parti kuracakki bu oylar bile hayal bunlar için bu sebeble unutun bu işleri kafa bulandırmayın.adamın yapacağı yapacağına inancım hiç yokta ekonomiyi düzeltip seçime girmek
    Yahu adam diyor.

"Pkk ya teror orgutu diyemeyen meclisteki uzantilarina sandikta gereken cevabi verelim"

Benim bildigim yakinda bir secim yok, sizin var mi?

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dogru dersin. Ben yokluktan geldim. Sahip olduklarimi kendim kazandim. Macaristanda koydr eksi 20 derecede 2 hafta boyunca yumurta patates yedigim gunler oldu. Ne gunlerdi be.

Eger her seyimi kaybedersem yine bulurum bir yolunu kazanmanin. O yuzden riske girecegim, yoksa ne uzayip ne de kisaliyorsun.

Macaristanda koyde ne isin vardi?

3.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    ...adamın yapacağı yapacağına inancım hiç yokta ekonomiyi düzeltip seçime girmek
    Ekonomiyi düzeltme ihtiyarında olsaydı bu kadar güvensizlik, tedirginlik olmazdı.

Ekonomiyi beklentilerin üzerinde düzeltir, seçime 4 yıl sonra giderdi.

Bir de nobel ekonomi ödülü alırdı, %30 luk enflasyon ortamında, faizler 4.5 puan indirip doları kontrol altında tuttuğu için.

Ama gerçeklerin garip bir huyu vardır, yalanı, algı oyunlarını, ben yaptım olduları kaldırmaz, ist.seçim sonuçları gibi vuruverir adamın yüzüne.

Erken seçim, artık bunlar için bir seçenek değil,zorunluluk.

4.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Sil abi sil...Yazdığım bütün yazılar silinmiş...Sakıncalı Piyade olursun vallah.
    Bu arada ben yazılarımın silinmesini istiyorum. Kalmasını istesem başlık açarım. Silinmeyen yazılar kısa sürede geride kaldığı için bu başlığa yazıyorum.Yani yazılarım silindiği için kimseye kırgınlık falan duymuyorum hatta teşekkür ediyorum. ))))))))))))))))))))))
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

5. Polimetre’nin kurucusu M. Günal Ölçer, Cumhur İttifakı’nın erken seçim kararı alabilecek sayıda milletvekili sayısı olmaması, yeniden adaylığı büyük bir tartışma çıkaracak olan Cumhurbaşkanının erken seçim kararı alamayacak olması gibi bir çok gerekçeler dikkate alındığında önümüzdeki 11 ayda erken seçim olmayacağın söyledi.

http://www.medyafaresi.com/haber/pol...lebilir/918072
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu erken seçimin süre anlamında fazla bir şey vermeyeceği açık.

5 yıl için seçilirken, önlerinde 4 yıl var. Hem cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği seçimi aynı gün yapılacak.

Fazla bir yıl için göze alınacak bir risk değil.

Yok amaç güven tazelemekse, bu ülkede aynen istifa müessesesinin çalışmadığı gibi güven kaygısı da yoktur.

Erken seçim bekleyenler şu anda bunu kgöze alabilecek tek merci Erdoğan olduğuna göre, Erdoğan'ın bu hamle ile neyi amaçladığını lütfen anlatsınlar da anlayalım.

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Yahu adam diyor.

"Pkk ya teror orgutu diyemeyen meclisteki uzantilarina sandikta gereken cevabi verelim"

Benim bildigim yakinda bir secim yok, sizin var mi?

bugün bende bu lafı düşündüm sonra dedimki her herde herşeye vara yoğa boş dolu konuşuyor dalgınlıkla söyledi bence bunu. valla halep orda ise arşın burda seçimi yaptığı an ipini çektiği andır akpnin bence .herşeye yüzde 15 zam emekliye memura yüzde beş gerçi memura oda yokta .

8. Erken seçim konusundaki tek merci Bahçeli'dir.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 725/999 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •