Sayfa 762/999 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sizce Babacan böyle bir şey söyler mi? Kulağınızla duysanız inanır mısınız?

Hesap sahtedir...
    Bence bu trollerin işi,onların ahlak yapısına çok uygun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    BİST taş gibi...

En ufak etkilenmiyor şundan bundan...

Malum bazı lüzumsuzlar başlığa gelip dolarcılar için elde tutma adatına göre maliyet hesaplarlar.

Bu güne kadar hisse senedi için burada o hesabı yapan görmedim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Davidofun açıklamasından sonra teyit ihtiyacı duydum. Ülke ilginç bir mecraya doğru sürükleniyor. Tüm izler birbirine karışıyor.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hesaba giderseniz resmi hesabı olmadığı belirtiliyor...

Ha diyeceksiniz ki resmi hesabından böyle açıklama yapılır mı?

Davutoğlu yapıyor Babacan niye yapmasın...

4. ne oluru yarın 11 de görürüz. bugün İngiltere kapalı.

akşam ki harekete salı putin görüşmesine sopa olarak mı gösterildi acaba
    ?

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Hesaba giderseniz resmi hesabı olmadığı belirtiliyor...

Ha diyeceksiniz ki resmi hesabından böyle açıklama yapılır mı?

Davutoğlu yapıyor Babacan niye yapmasın...
    Benim Facebook hesabım yok, bir arkadaş gönderdi fotoğrafı, doğru olabilir mi diye sormuş. Bu yüzden hesapla ilgili araştırma yapamadım.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sizce Babacan böyle bir şey söyler mi? Kulağınızla duysanız inanır mısınız?

Hesap sahtedir...
    fake hesap,bu herif asla böyle konuşamaz.

KAYIKÇI KAVGASI

Eskiden İstanbulda Eminönü - Karaköy arasında yolcu taşıyan kayıkçılar, müşteri beklerken kendi aralarında kavgaya tutuşurmuş. Durup dururken çıkan kavgada sesler yükselir, kürekler havaya kalkar, sağa sola savrulurmuş. Kavga çıkınca etraflarında toplanan halktan bazılarının kafasına kürekler iner, ama kürekler ne hikmet ise kavga eden kürekçilerin hiçbirinin başına değmezmiş.

Arkadaşlar, bunlar kayıkçı kavgası yapıyorlar gibi geliyor bana, küreği yine biz yiyecegiz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Politik tercihlerin ekonomik etkileri ayrı hikaye, ancak elbetteki bütçe açığı cari açık gibi sonuçların akbabaların işini kolaylaştırdığı muhakkak ��
    Vallahi ben yalnızca bütçe açığına bakıp döviz alıp satıyorum, Merkez Bankası'nı da, Akbabayı da, kamikazeyi de tokatlayıp karımı yazıyorum. İşin sırrı makro ekonomik gelişmeleri okumakta ve kademeli alım satımda.

Akbabalar birilerini yolar bu doğru ama yolunanlar ne makro ekonomiden anlar ne de işlemlerinin arkasında bir stratejisi olur. Akbabaların en büyük yolma icadı da stoploss'tur, dün 10 TL fiyat biçtiğin finansal aracı ortada hiç bir temel değişiklik yokken size 9.5 TL'ye sattırırlar. Ben dolar düşüşlerinde 2 defa da da dipten alım yapmayı başardım, herkesin stop loss çalıştırdığı noktalarda. Kademeli alım stratejimde çok daha aşağı seviyelerde bile alım yapacak gücüm vardı.

Nasıl bu kadar kararlı davranıyorum peki? Nedeni defalarca yazdım. Türkiye piyasasında "ihtiyatlı kötümser" olacaksınız. Yani piyasaların yönü orta ve uzun vadede kötüye gidiş şeklinde olacak ama arada yalancı baharlar yaşanacaktır. Bir nevi aşağı yönlü testere formatı yani. Çünkü Türkiye'yi yönetenler artık hiç bir şeyi yönetemiyorlar, bunlar gidinceye kadar esastan bir iyileşme söz konusu olmayacak, ihtiyatlı kötümserlere trade etme fırsatları yaratacaklardır.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 762/999 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •