Sayfa 770/999 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Merhaba dolarda inde kaldıra bitirecekler zamanında inen cıkan cok kazanaca ve cok zarar edenler olacak. Parası kıymetli olan yanmasın sayğılar

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hikaye doların merkezi ankaradır istanbul değil kızılayda bahçelide ve etlikteki dövizcilerin önü çok sakin 1-2 kişi giriyor çıkıyor. Onlarda almak veya satmaktan ziyade tabelada yazanı okumak için giriyorlar. ancak bankalarda emvduatını dolara çevirenler varmış sabahtan bu yana birde bedava bulmuş gibi krediye saldıranlar.
    Yahu baskanim yanlışın olmasin, Ankarada büyük dolar ne gezer, bir kaç çakma sanayi ve MB dışında ne var, benim bilmediğim?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Vallahi ben yalnızca bütçe açığına bakıp döviz alıp satıyorum, Merkez Bankası'nı da, Akbabayı da, kamikazeyi de tokatlayıp karımı yazıyorum. İşin sırrı makro ekonomik gelişmeleri okumakta ve kademeli alım satımda.

Akbabalar birilerini yolar bu doğru ama yolunanlar ne makro ekonomiden anlar ne de işlemlerinin arkasında bir stratejisi olur. Akbabaların en büyük yolma icadı da stoploss'tur, dün 10 TL fiyat biçtiğin finansal aracı ortada hiç bir temel değişiklik yokken size 9.5 TL'ye sattırırlar. Ben dolar düşüşlerinde 2 defa da da dipten alım yapmayı başardım, herkesin stop loss çalıştırdığı noktalarda. Kademeli alım stratejimde çok daha aşağı seviyelerde bile alım yapacak gücüm vardı.

Nasıl bu kadar kararlı davranıyorum peki? Nedeni defalarca yazdım. Türkiye piyasasında "ihtiyatlı kötümser" olacaksınız. Yani piyasaların yönü orta ve uzun vadede kötüye gidiş şeklinde olacak ama arada yalancı baharlar yaşanacaktır. Bir nevi aşağı yönlü testere formatı yani. Çünkü Türkiye'yi yönetenler artık hiç bir şeyi yönetemiyorlar, bunlar gidinceye kadar esastan bir iyileşme söz konusu olmayacak, ihtiyatlı kötümserlere trade etme fırsatları yaratacaklardır.
    walla ne diyelim sana helal olsun arkadaşım
    ytd..

Ankarada liman yok, banka yok, bir b. yok!

Ne isleri olur, çok buyuk miktarda dolarlan?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    İzmir'de emlak balonunu bu güne kadar çok güzel üfürdüler.Malumunuz İstanbul'u 5-10 yıl geriden takip eder.Tahminimce, İzmir müteahitine sahip çıkmak için bozuyordur.
    ben izmiri çözemedim gitti,istanbulda emlak balonu tam hava kaçırmaya başladı,izmir balonu şişmeye başladı(yıl 2013 civarı). acayip geriden geliyor. şimdi soruyorum 30 sene önceki izmirle bugünkünün hiç bir benzerliği yok.insan profili çok değişmiş durumda göçlerle. artık tahammül bile edemiyorum,yılda 1-2 kez ancak uğruyorum. 80-90 lı yıllarda kordon henüz doldurulmamışken kordonda zaman geçirirdim,şimdiki ile hiç alakası yok,o zamanı yaşı yeten bilir.

6. İyi de altivec abi
    os senede her yer, yer yer değişti yani
    Os sene önce Madrid'li asillerin katalon Barselonalı uşağı sebastiyan var idi şimdi orda da suriyeliler burdada yani biz yaşlaniyoz belki de :-)

7.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    İyi de altivec abi
    os senede her yer, yer yer değişti yani
    Os sene önce Madrid'li asillerin katalon Barselonalı uşağı sebastiyan var idi şimdi orda da suriyeliler burdada yani biz yaşlaniyoz belki de :-)
    alın, 10 numara izmir nostaljisi.hemde film izlersiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    walla ne diyelim sana helal olsun arkadaşım
    Teşekkürler dostum. Aslında yarattığı gelgitler ile trade fırsatı yaratması nedeniyle alkışlar hükümete.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 770/999 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •