Sayfa 780/999 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bugün Dunyada dolar gayme yine gobek atsa, bunlar yeminlen kanal Bizansa gomerler parayı!

Ben Kutahyaliyim, Afyon ve Usaginda cigerini bilirim, ulen Zafer havalimanı ney yahu, buralari sitsen o yolcu cikmaz!
    Her ile bir kaç katrilyonluk beton yatırımı bekler yandaş müteahhit ve de payını alacak siyasi...

Bundan sonra bu uçak fiyatları ile havayolu müşterisi bulmak da zorlaşacak.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bugün Dunyada dolar gayme yine gobek atsa, bunlar yeminlen kanal Bizansa gomerler parayı!

Ben Kutahyaliyim, Afyon ve Usaginda cigerini bilirim, ulen Zafer havalimanı ney yahu, buralari sitsen o yolcu cikmaz!
    yandaş sermaye transferini yapıyor mu, politikacı da komisyonunu alıyor mu.?
    banane yeterli yolcu çıkıp çıkmamasından, off-shora sen de yatır komisyonu politikacı seni yatağına bile alır..!!

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    yandaş sermaye transferini yapıyor mu, politikacı da komisyonunu alıyor mu.?
    banane yeterli yolcu çıkıp çıkmamasından, off-shora sen de yatır komisyonu politikacı seni yatağına bile alır..!!
    Hadi o komisyonunu aliyor, emme Vandaki, Erzurumdaki andavallı Bizans havalimanına alkış tutuyor yahu, sanki kullanacak o limani AMK!

Yolu ömründe sinirli kullanacak adamda, sanki ona yol cok lazimmis gibi alkisliyor övüyor!

Ornegin ben Izmir otobanını zorlasam kulanamam, şehrime 130 km. falan bana ne o otobandan!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Usul usul 5.83 yoklanıyor gene , dün geceki gibi eğlence başlasa ya

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Osmangazi'de ise 35 dolar + KDV

Buyrun bu rakamı belirleyeni, ya dayak yememişsin ya da hesap bilmiyorsun diye falakaya yatiracan!

240 Milyon gayme yapiyor yahu, dolar gayme bir liramı kalacak saniyordu bu salak?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Sayın arkadaşlar
    Bist100 için AYLIK grafik hazırladım. İlginç bir noktadayız.
    Düşüş sürecinde MACD ve trigger çizgileri arasındaki makas baya açıkken son dönemde
    makas daraldı ve MACD kafayı kaldırdı. Yukarı kesmek üzere olması önemli olabilir. Grafik ve detaylı yorum:

http://www.borsanalist.com/teknikanaliz/endeks

Bu arada 2018 krizinden beri kırılmayan 60 aylık HO destek olarak çalışmaya devam ediyor.
    Bunun altında MACD<0 olursa krize doğru!
    Yukarı keserse yeni bir zirve
    Bol kazançlar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

7. Bugün Carrefoursada tras bicaklarinda%40 indirim seysi gördüm içeri girdim bari 1-2 yıllık malzeme stoklayalim dedim, fiyat 8"lide 78 lira falan 120 kusur liradan düşmüş bir telefondan bakiyim dedim, bir de ne göreyim onların indirimli diye sattığı fiyata ve daha altında bir sürü sitede satış var adamlar az kalsın bana sapliyordu ucuz atlattım ama 29 liralık bulaşık tabletleriyle günü karlı kapatmayı basardik bu arada borsada işler kesat olunca bu tip şeylerle avunuyorum

8. Arkadaşlar ensar mezunları hocalarından rutin eğitimi alıp geri gelmişler. Hocaları gerekli yüklemeyi yapmış. Umursamayin

Sayfa 780/999 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •