Sayfa 798/999 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Daha önce de yazmıştım,
    Benim için ideal portföy (şu andaki portföyüm),
    %30-40-30, döviz(eşit miktarda usd-eur-pound)-altın-gümüştür.
    Küresel kriz derinleşinceye kadar da değişmez. Ne TL, ne de borsa ile işim olmaz artık.
    Hükümet sempatizanlarında ve trollerde ciddi ölçüde stress görünüyor. Normaldir.
    Benim tenekeler ihya etmeye devam ediyor.
    Gümüş çıldırdı bugün.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Aylarca öttüler ama hem aktivasyon konusunda, hem de kuzey Suriye konusunda istediklerini de aldılar.
    Almasalardı, millet rüyasında bile göremezdi 5.42 USD yi.

5.42 nin ciddi kismi belirsiz dolar satislari kamudan
    Bi o kdr kismi dansoz değnekçi abd lilerin 4 faiz arttircaz diyip 6 ay icinde faiz indirmeleri
    Tek dediklerine guven olmaz
    Muz cumhuriyeti resmen

3. ..........

4. Bu cakallarin burda cok ciddi hisseleri var
    Bistteki %65 yabanci payinin cok buyuk kismi bunlarindir.
    Abd den gelen her seyin.ama herseyin biste ve tl ye yaramasinin tek.nedeni bu.
    Fed i iki paralık ettiler yaptirimlari durdurdular kendilerinden kaynaklı bir olumsuzlugun onune geçiyorlar
    Burasi berbat yönetiliyor kayyum kapida bu dolari cift hane yapar
    Burasi duzgun yonetilse boyle enayi baskanlari enayi merkez bankalariyla bist uzaya cikar

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    5.42 nin ciddi kismi belirsiz dolar satislari kamudan
    Bi o kdr kismi dansoz değnekçi abd lilerin 4 faiz arttircaz diyip 6 ay icinde faiz indirmeleri
    Tek dediklerine guven olmaz
    Muz cumhuriyeti resmen
    Eğer bahsettiğim tavizler verilmese idi, yaptıkları döviz satışını yapmaya göZ isterdi. Yapamazlardı.
    Yazmıştık, yine ne tavizi verdik acaba diye.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yazdığınız doğru, derinlemesine incelenmesi gerekli bir sayfaydı!
    Tek sayfada olsa incelemesi saatler sürerdi. Derinlemesine incelerdik.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ayhan bey, Ankara Eryaman da bana bir daire lazım. bugün emlakçılarla papaz oldum. Tüm emlakçılar ilanlarına '' memur şartı vardır. '' '' memur kefil istenmektedir '' ibareleri yazmışlar. Yahu diyorum eşim ve ben emekli memuruz. Hem de yüksek maaşlı sayılırız diyorum. Olmaz da olmaz diyorlar. Ben de internet ilan sayfalarından 3 adet ilanlarını notere tespit yaptırdım. Yarın Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunacağım. ( Halkı sınıflara bölme, kin ve nefret duygusu uyandırma vb. ) bakalım ne olacak.

Eryamana memur dışında kiracı kabul etmemek ne demektir ? Esnaf, işçi ne yapacak ? Millet çıldırıyor, intiharlar, silahlı saldırılar, bıçaklamalar .... Bu ortamda hak verecek duruma geldik.
    Memur kefil olunca ne olacaksa. Bazen polise askere avukata hakime savcıya ev vermek yada kefilliğini almak cok daha risklidir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ayhan bey, Ankara Eryaman da bana bir daire lazım. bugün emlakçılarla papaz oldum. Tüm emlakçılar ilanlarına '' memur şartı vardır. '' '' memur kefil istenmektedir '' ibareleri yazmışlar. Yahu diyorum eşim ve ben emekli memuruz. Hem de yüksek maaşlı sayılırız diyorum. Olmaz da olmaz diyorlar. Ben de internet ilan sayfalarından 3 adet ilanlarını notere tespit yaptırdım. Yarın Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunacağım. ( Halkı sınıflara bölme, kin ve nefret duygusu uyandırma vb. ) bakalım ne olacak.

Eryamana memur dışında kiracı kabul etmemek ne demektir ? Esnaf, işçi ne yapacak ? Millet çıldırıyor, intiharlar, silahlı saldırılar, bıçaklamalar .... Bu ortamda hak verecek duruma geldik.
    Hocam bu işin başında hukukun işlememesi yatıyor.

Daire sahibi ne yapsın.?

Milletin haytalarına lojman mı tahsis edecek.

Bu iş'te çok yara aldım.

Gösterilen titizlik abartı gibi görünüyor gerçi ama emlakçı da müşterisini düşünecek.

Sayfa 798/999 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •