Sayfa 821/999 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu haberi araştırdım, bir kac internet gazetesi dışında bir yerde rastlayamadım.
    zam bu haber değeri yok ki sıradan bir şey
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Bu turk milletinin genel bir hastaligi

Birgun yurtdisina ciktiginda anlarsin. Turk milleti kadar amerikan kulturunu seven tapan taklit eden baska millet yok. Cunku insanlar turklugunden nefret ediyor dininden dilinden nefret ediyor. Bu forumdaki insanlarin cogundada var. Arada ingilizce kelime kullananlar amerikan yapimi her belgeseli filmi dogru ve gercek zannedenler amerikan dolarina tapanlar

Turk milleti eskiden boyle degildi. Bu yeni nesil tamamen sahsiyetsiz karaktersiz ve ezik.
    hadi amerigayı boşver 4+4 yerine yapalım 24+24 zam memura kendine öz güveni yerine gelsin piyasa şahlansın eziklik bitsin verelim coşkuyu buyrun memur itibarından tasarruf etmesin gafurlanarak yürüsün caddelerde bankalardan borç da almasın emir de almasın ha dersek ki gerek yok yok hastasını özel hastahaneye götüremesin çocuğunu özel okula gönderemesin ilin arka sokaklarında otursun ayağı yalın ayak başı kabak ne yapacak neyle gofurlanacak
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

3. 267 yeni 276 Tekirdağ yetmez ama evet

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,419
     Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    sınıra geldik..karar verecek..gözden kaçmasın..

gözlerimiz üzerinde, 7,50 görülecek oralarda 2 ay kadar mola ve 10,50
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

5. Şükür nedir bilmez bir toplum olduk. Afrikada senin begenmedigin 2020.tl.ye tam 20 aile ev gecindiriyor.
    İşte istenen zihniyet haber7 denen portaldan alınma. Ama itibardan tasarruf olmaz deniyor görüyorum hiç 50 bin dolarlık çantalar milyon liralık saatler daha neler neler ama onlara hiç bo. Kondurmuyor bu ....... bib bib .....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

7.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Şükür nedir bilmez bir toplum olduk. Afrikada senin begenmedigin 2020.tl.ye tam 20 aile ev gecindiriyor.
    İşte istenen zihniyet haber7 denen portaldan alınma. Ama itibardan tasarruf olmaz deniyor görüyorum hiç 50 bin dolarlık çantalar milyon liralık saatler daha neler neler ama onlara hiç bo. Kondurmuyor bu ....... bib bib .....
    memleketi yöneten adam yıllık enflasyonun açıklanmasını beklemeden neden %26 zam alıyor..?

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu adamın maaşı yolluğu harcırahı kaç dua acaba. Bizim bildiğimiz dua mı yoksa kripto duamı...

Sayfa 821/999 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •