Sayfa 825/999 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Bira, şarap, tekila, votka töbe töbe.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abi her sey var. Bak sen yazdin aklima geldi. 2 gun once beyaz sarap aldim. Tabi markalari hic bilmiyorum Turkiye de. Adam hafif tatli guzel bir sarap verdi. O aksam kapadokya da yedigim testi kebabini ve ictigim kirmizi sarabi animsadim. Harbi cok iyiydi, manzarada cok guzeldi.

Kisin gelmek istiyorum o tarafa.

Ben yuksek alkollu ickileri sevmiyorum. Ben bira cok severim bir de sarap. Hatta sarap koleksiyonu yapma niyetim var. Insallah kismet olur. Senin taraflara gelirsem alacam eve, sizin saraplar guzel.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gel baskan kisin kapadokya ayri bir guzel olur. Haber et gelmeden. Turasan saraplari var buranin. Ben pek sevmem sarabi da tiryakisi olanlar guzel diyor. Ozel serileri var 5-6 yilda bir uretilenler. Onlar pek bir iyi diyorlar. Hatun sever benim. Dogumgununde gittim bi ozel seri alayim dedim. 2002 uretime 750 gayme dedi. Sagol dedim. Sarap yahu hemide Nevseher yani 750 lira ne ola.

Rakı damnatiyordum, künaha sokacaklar zorlan adamı!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Hah bir bir de sarapcılar türedi başımıza, taş yağmasa bari buraya!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Rakı damnatiyordum, künaha sokacaklar zorlan adamı!
    Raki deme abi icim yaniyor hala. Tekirdag raki fabrikasini da kapattilar. Memleketime yapilacak en buyuk kotuluk idi.

6.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Eski bakanlardan Nihat Ergün, Hüseyin Çelik ve Beşir Atalay, AK Parti’den istifa etme kararı aldılar.
    Sadullah Ergin de var istifa edenler içinde...

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abi her sey var. Bak sen yazdin aklima geldi. 2 gun once beyaz sarap aldim. Tabi markalari hic bilmiyorum Turkiye de. Adam hafif tatli guzel bir sarap verdi. O aksam kapadokya da yedigim testi kebabini ve ictigim kirmizi sarabi animsadim. Harbi cok iyiydi, manzarada cok guzeldi.

Kisin gelmek istiyorum o tarafa.

Ben yuksek alkollu ickileri sevmiyorum. Ben bira cok severim bir de sarap. Hatta sarap koleksiyonu yapma niyetim var. Insallah kismet olur. Senin taraflara gelirsem alacam eve, sizin saraplar guzel.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    BLUSH dene...Bu ara benim favorim...Açık pembe renkli ve şampanya-şarap arası bişey...Tam yaz içkisi...Marketlerde 35-55 tl arası 70 lik şişesi...

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Raki deme abi icim yaniyor hala. Tekirdag raki fabrikasini da kapattilar. Memleketime yapilacak en buyuk kotuluk idi.
    Etiketinde 8.000 gayme yazan bir tane var bende, A.K. partisi ve Reyis gittiği gun açacağım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 825/999 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •