Sayfa 900/999 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Bende anlayisla karsilayacagini dusunuyorum. Benim kiramda yuksek. 2500 tl oduyorum hem de Adana da. Normalde ev sahibinin kiracidan alacagi olur benim depozito disinda ev sahibinden alacagim var. Dusunun artik ne kadar iyi bir kiraciyim

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bende anlayisla karsilayacagini dusunuyorum. Benim kiramda yuksek. 2500 tl oduyorum hem de Adana da. Normalde ev sahibinin kiracidan alacagi olur benim depozito disinda ev sahibinden alacagim var. Dusunun artik ne kadar iyi bir kiraciyim

Madem kiralardan ve kiracılardan bahsediyoruz;2012 de aldığım evi boş kalmasın diye birine kiraladık,adam o zamanın parasıyla 1600 tl yakıt ve 2 kira bırakıp kaçtıydı,ilginç olan ise yönetici olacak hıy... hiç bir sorumluluğu olmamasına rağmen herifi idare etmesi..

Bnmde Atatürk haval*****na 4 km basınexpreste 1+1 var 4 adet.ilk kiracı 4000 Bn kira 3000 elektrık su dgaxz taktı.Aynı apt da başka daıreye taşındı.Allahtan uzatmadı çıktı.Sonra internetten ilan verdık.Kıralayan günlük kiralamacı çıktı.kiralayan Yalçın kirayı ödeyen Osman bey.Tam kumpas.Sıtede 10 daıre günlük kiralanıyor.Mart ayında bi bayan günlük kiralanan daıreden düştü oldu...Adamın 3 Bn elektrik borcu Var.Elektrıgı kestıler adam kaçak kullanıyor.Tr de olduğumda haftada bir asayıs sb Bn arıyor.kaymakamluga polise savcıya gittim bi şey yapamadılar....polis de yalcını arıyor bulamıyor.Allah belamızı verdı yani.Ugras kahret bekliyoruz bakalım.Ytd

Ne kadar yavsak kiracilara dusmussunuz ya. Herkese benim gibi kiraci lazim

Kiracı konusu gündeme gelmişken bir şey merak ettim.

Bizim kiracı ,elektrik,su,doğalgaz onun üzerine. Eğer , faturaları ödemeyip kaçıp giderse , bu durumda yeni kiracı girdiğinde ne olacak? Aynı dükkana , kendi adına sözleşme yapabiliyor mu? Yoksa abone numarası tek olacağından , eski faturaların ödenmeden yeni sözleşme yapılmaz mı ki bu durumda .öt altına mal sahibi olarak ben mi giriyorum - fatura ödenmeli ki yeni abone sözleşmesi yapılabilsin? (20 yıldır kiralık dükkan var , bu zamana kadar olumsuz bi şey olmadı bu konuda ama olmayacak anlamına da gelmez)

Dolar böyle aşağı aşağı süzüldükçe , günlük sıkıntılarla ilgili görüş almak da varmış bu topikte. Bu yüzden sorry.

7.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Kiracı konusu gündeme gelmişken bir şey merak ettim.

Bizim kiracı ,elektrik,su,doğalgaz onun üzerine. Eğer , faturaları ödemeyip kaçıp giderse , bu durumda yeni kiracı girdiğinde ne olacak? Aynı dükkana , kendi adına sözleşme yapabiliyor mu? Yoksa abone numarası tek olacağından , eski faturaların ödenmeden yeni sözleşme yapılmaz mı ki bu durumda .öt altına mal sahibi olarak ben mi giriyorum - fatura ödenmeli ki yeni abone sözleşmesi yapılabilsin? (20 yıldır kiralık dükkan var , bu zamana kadar olumsuz bi şey olmadı bu konuda ama olmayacak anlamına da gelmez)
    Aynen öyle oluyor,aboneliği üstüne almış almamış hikaye ve üçkağıt. Kanı bozukları kayırma formülü burada da geçerli.

8.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Düşüş kanalına girip gözünü 5.7250 ye dikti. Toparlamaz ve longları patlatmaya yetmezse 5.50 ye çekebilirler. Böyle olursa bu kadar kısa zamanda gördüğü seviyelerin fazla bir izahı yok. Bana geçen Nisan'daki gibi hareketle önce short sonra long patlatma hareketi gibi geliyor. Şu operasyonlarını bitirseler de çalkantı durulsa. Kendim küçücük longum için direnirim ama umarım babalar durumu farkedip mevzuyu fazla uzatmazlar.
     Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Dolar endeksi 99.2 oldu, dolar çok güçlü .

Dolar/TL'de ise bana göre 5.70 dolayı alıma başlama yeridir, 5.60 gelirse daha da iyidir.
    Tekrar 5.5 görebileceğini düşünmüyorum, kar satışı yapanların hepsi yine gömülür dolara, ayrıca son çıkışta oradan alamayıp dövünenlerin fırsat ayağına mı gelsin tekrar? Bence yedirmezler..
    5.50 gelirse A haber çıkar 4.70 hedefi vermemişmiydik bakın haklı çıkıyoruz diye bir haber patlatır,Japonya'dan para geldi derler,yapılan zamlarla hem şirketlerin karı hem toplanan vergiler arttı hem cari açık düştü vs vs. dolarda oyun bitmez ki.Sabahki öngörüye istinaden 5.7250 yeterli mi değil mi bu hafta belli olur zaten.Yeterince long dökülüp, BIST de de bayrağı devredene kadar bu oyunu beklemek makul ama ytd.

Sayfa 900/999 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •