Sayfa 634/999 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Dolar'da 5,78 önemli bir seviyedir. Bu noktaya kadar yükseliş devam edebilir. Ardından kar realizasyonu ile 5,65 seviyelerine geri çekilip, ilk asıl hedef olan 5,92 ye yöneliş başlayacaktır.

Dolar Güçlenmeye Devam Edecek İlk Hedef 5,92
    https://youtu.be/w13_vZE02GU

----------------------------------------------------------
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Sadece şahsi görüşümdür.

2. Sitenin reklamları da bir alem. Geçenlerde boxer short siparişi verdim, online. Günlerce kıllı erkek bacağı seyrettirdiler bana. Sonunda uyanıp google'dan bir "lingerie" sorgusu yaptım. Şimdi halimden memnunum.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Sitenin reklamları da bir alem. Geçenlerde boxer short siparişi verdim, online. Günlerce kıllı erkek bacağı seyrettirdiler bana. Sonunda uyanıp google'dan bir "lingerie" sorgusu yaptım. Şimdi halimden memnunum.
    O sadece hisse.net için geçerli değil ki...Her yerde var bu durum face de de var...Turizm ile ilgili birşeyler araştır...Her yerde karşına çıkmaya başlıyor sonrasında...

Ama akıllı iş yapmışsın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Başka bir başlığa yazmayacağıma söz verdim...

O nedenle özür...

Bunların hep ilgili başlıkları vardı...

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Sitenin reklamları da bir alem. Geçenlerde boxer short siparişi verdim, online. Günlerce kıllı erkek bacağı seyrettirdiler bana. Sonunda uyanıp google'dan bir "lingerie" sorgusu yaptım. Şimdi halimden memnunum.
    Aklınla bin yaşa...
    Çok da abartmadan birkaç şey arayayım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Tüm bu olanlardan sonra en büyük üzüntüm tek çocukla yetinecek olmam. Hayalim 4-5 çocuk yapıp hepsini iyi okullarda okutup ardından şirketimi güzelce ileriye taşımalarını sağlamaktı. Fakat şu an oğlumu liseden sonra yurt dışına yollayıp gerekirse mc donaldsta çalışmasını sağlayacağım.şu an ki ülke yönetimi ve gelecek kaygımla asla 2. Çocuk yapmam.
    Eger arastirirsaniz oglunuz iyi bir gelecek yakalayabilir ve bunun icin cok paraya, dil okukuna vs gondermenize gerek yok.

Eger bilgisayar ile alakali bir birey bilgisayar muhendisligi okuyabilir. Bir kac yil Turkiye de calisip pistikten sonra yurtdisina gider.

Buyuk aile guzeldir. Biz 5 kardesiz. Ben en kucuguyum ama artik cok zor. Cunku en basta egitimin icine ettiler. Eskiden devlet okullari iyiydi, biz bilmezdik ozel okul falan.

Bir de herseyin degeri vardi, sahip olduklarimiza deger verirdik ama simdi hicbirseyin degeri kalmadi.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    O sadece hisse.net için geçerli değil ki...Her yerde var bu durum face de de var...Turizm ile ilgili birşeyler araştır...Her yerde karşına çıkmaya başlıyor sonrasında...

Ama akıllı iş yapmışsın
    Diğer sitelerde gözünün yaşına bakmadan reklamları engelliyorum. Ama hisse.net'e kıyamıyorum. Biraz para kazansınlar da hizmet devam etsin diye sineye çekiyoruz.

Bu arada hisse.net'te reklamları engellemeyi beceren forumdaşlara da önerimdir. Lütfen günde 3-5 reklam tıklamaya özen göstersinler. Maksat amme hizmeti.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

8. Hisse net in reklam geliri vb ihtiyacı olduğu belli. Fakat bir site 5 senedir yerinde mi sayar allah aşkına? Misal yorumunuzu birisi alıntılayıp size yazsa o yazıyı goremıyorsunuz. Forum hatalarından dolayı kimin kime cevap verdiği bile belli değil.. biraz daha forumu geliştirmeleri şart.adam 2 saatini ayırıp bi yorum yazıyor sonra 1 sayfa geriye düştümü gitti o yorum.

Sayfa 634/999 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •