Sayfa 381/999 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bundan aylar once fed faiz artirmayi birak indirir dedigimde de olmaz yaaaa diyordunuz diğer topic de
    Enki denen biri vardi abd muz cumhuriyeti mi 10 yillik zirvalari anlatiyordu
    ben demiyodum tam tersine FED daha fazla faiz artıramaz diyodum..Pause a girecek dedimdi..
    2019 da 4 faiz 2020 de 1 faiz deniyordu o aralar
    Bende enflasyon 2 lerde nereye 5 faiz daha 3.5 faizi neresine zoksun FED dedim di..

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Haydaaaa...Bugün de METRO TURİZM otobüsü seyir halindeyken yanmış...Tam da bayram üstü...Ne oluyo bu otobüslere yanıp duruyorlar ?
    Seyir halindeki otobüslerin yanması sıradan haber haline geldi.

Hiç bir yetkili çıkıp da neden kaynaklandığını açıklamıyor. Kaçak akaryakıt, motorin alternatifi kayıt dışı yakıt türleri olabilir mi?

3. Mb nin 1 milyar + tl kari vardi bu isten. Zarar etmez zaten. Mayistan beri short adamlar

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    ben demiyodum tam tersine FED daha fazla faiz artıramaz diyodum..Pause a girecek dedimdi..
    2019 da 4 faiz 2020 de 1 faiz deniyordu o aralar
    Bende enflasyon 2 lerde nereye 5 faiz daha 3.5 faizi neresine zoksun FED dedim di..
    Fed ve trump duydumuzda dolar dan kacin dedigimde kufur ediyorlardi biliyorsun
    Abd de kurumlar bagimsiz ya
    Trump yapamaz yetkisi yok
    Simdi gorunen dove dove eze eze abd faizlerini 0 a kadar cekecek trump bu global kriz cikarabilir ama tr de yabanci satisi bundan mi acaba diyorum
    Yaptırımlari engellemeye yetkisi yok fed e karisamaz yetkiso yok orda demokrasi var he heee var

5.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Seyir halindeki otobüslerin yanması sıradan haber haline geldi.

Hiç bir yetkili çıkıp da neden kaynaklandığını açıklamıyor. Kaçak akaryakıt, motorin alternatifi kayıt dışı yakıt türleri olabilir mi?
    Ne bilem abi ben olsam ucuz mazot satan yerleri denetlemeklen başlarım işe mişe çişe
    Ben almıyom arabaya ucuz mucuz mazut
    Motoru bozuyo 50 kuruş kar ediyorum derken 5bin giriyo

6. Alıcılı bugün piyasa hayrola
    ZAR +1
    Bizde ayak uyduruyoruz..
    5.5150 2 gündür buradan 7 kuruş basıyodu paşa..

Bugün ne yapacak bakalım..

7. Alçalan Takoz

Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, şahsi düşüncelerim hayali çalışmalarımdır. Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim. Trade at your own risk

8. Şurdan İstanbuldan, Antalya veya Bodruma yola çıkın...Anadoluya doğru her benzincide ucuz mazot veya 10 numara yağ TABELALARI/REKLAMLARI alenen ortada...

Yasak değil herhalde bu satışlar...Kimse bişey demediğine göre veya kapatmadıklarına göre bu satış yapan yerleri...

Sayfa 381/999 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •