Special Days Image
Sayfa 654/999 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sağolsun A.K. partisi, 17 senedir hiç bir şey yapmadıysa bile, hepimizi paranoyak yaptı.

Her şeyden kuşku duyar olduk, o ucaklar uçamayacak bile olsa inanmıyoruz!

Bunlarda illa, bir dümen vardır diyoruz!
    Tabi canım,ne dümeni? Arka arkaya 5 yangın gavur İzmirde çıkmayacak da Konya'da mı çıkacak?

2. Dolar ve altın resesyona girdi galiba,takılı kaldılar.

3.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Tabi canım,ne dümeni? Arka arkaya 5 yangın gavur İzmirde çıkmayacak da Konya'da mı çıkacak?
    Adalarda sit alanıdır imara kapalı her bayramda nedense en az yerleşim olan adalarda yangın çıkar .

En çok imarın olduğu ve çok kalalbalık olan Büyükada da mesela nedense hiç çıkmıyor üstelik en çok mangalcı kampçı oraya gidiyor

4. PKK/hdp'li teröristlerin avukatları da ortaya düşmüş..
    Bakalım teröristlerden "Sevgi kelebeği" yaratmayı başarabilecekler mi..
    Bir doğum günü kutlaması uydurup eşlerine de dayanışma çağrısı yaptırsınlar,
    bugünlerde çok moda...

Abdullah Gül , "Daha yeni seçilmiş belediye başkanlarının "bu şekilde" görevden alınmaları demokrasimiz için doğru olmamıştır." derken,
    Ahmet Davutoğlu, "Seçimle gelenlerin seçimle ayrılması milli irade ilkesinin gereğidir. Adayların seçime girmesi kanuna aykırı ise Yüksek Seçim Kurulu bunu seçim öncesinde değerlendirmelidir. Elbette seçim sonrasında işlenen suçlara ilişkin de gerekli tedbirler alınabilir. Ancak bunun öncelikle yargı nezdinde hukuki şartları oluşmalıdır." dedi.
    Son düzenleme : METEPOSTA; 22-08-2019 saat: 08:56.

Alıntı Originally Posted by Neruda09 Yazıyı Oku
    Yurtdışında olduğum için gündemi takip edemiyorum. Şimdi haberleri okuduğumda, memurlara devletin 4+enflasyon farkı teklif ettiğini öğrendim. Bütçenin açık verdiği yerde herkes enflasyon üzerinde zam istiyorsa, ya enflasyon rakamı sahte olmak zorunda ya da fiyatlar bir süre sonra ivmelenir. Kimse tasarruf etmiyorsa ve açık da varsa borç buldukça sistem devam ediyor. Sonra bir kriz ile dengeleniyor.
    Sen yanlis anlamışsın kimse enflasyon üstü istemiyor. Enflasyon kadar istiyor. 4 verecen enflasyon 4 un ustunde mesela 6 geldi ise 4 +aradaki 2 isteniyor. Eflasyon 4 ise ki.se bisey istemuyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by Neruda09 Yazıyı Oku
    Yurtdışında olduğum için gündemi takip edemiyorum. Şimdi haberleri okuduğumda, memurlara devletin 4+enflasyon farkı teklif ettiğini öğrendim. Bütçenin açık verdiği yerde herkes enflasyon üzerinde zam istiyorsa, ya enflasyon rakamı sahte olmak zorunda ya da fiyatlar bir süre sonra ivmelenir. Kimse tasarruf etmiyorsa ve açık da varsa borç buldukça sistem devam ediyor. Sonra bir kriz ile dengeleniyor.
    Ben ekonomik kriz sebebiyle işini kaybeden pek çok işadamı, esnaf, işçi gördüm.

Peki siz ekonomik kriz nedeniyle işini kaybeden memur gördünüz mü ?

7. kara kuru kemal ne der bilmiyorum ama ekonomi resesyondan depresyona evrilmek üzere.Bu nasıl olur 1929-33 arası ABD deki gibi sırf para politikası ile resesyon aşılmaya çalışılıp, mali ve sosyal politikalar düşünülmemişti bile. Görelim bakalım 6-7 aya tedbir alınmadan girince ne olacak. Ha bu arada hni herkese diklenen akp idlib de kötü sıkıştı kara kemal git de bir iki akıl ver sizinkilere belki bağımsız dış politikayı daha da bağımsızlaştırırsınız. Hatta gerçeklerden bağımsız bir dış politika en iyisi bak tadına doyulmuyor.

8. sağ kulvardan benjamin koptu gidiyor

Sayfa 654/999 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •