Sayfa 480/999 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bu manyağın yüzünden aşağı yukarı daha çok gel-gitler olacak gibi görünüyor
    Simdi secime de az kaldi. Sancilari iyice artar bu delinin ve dedigin gibi piyasalar hop oturur hop kalkar.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Abi henuz bozulmayan kaliba gore once ikili tepe, oradan 6,60 lar civarina gevseme ve 8,30-50 civari hedefim baki hala. Ondan sonrasi yeni bir formasyon olusmasi gerek diye dusunuyorum. Bir iki ayda da olusur, 1 yildada.
    Aynı rakamlar ben de çıkıyor ama süre konusunda kafam karışık. Sn altivec'in düşündüğü gibi kısa sürede olmayacak gibi görünüyor bana, aylık grafikleri inceleyince.

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu hareket Comex'te 1 saatte yaklasik 25 milyar usd islem hacmi ile gerceklesti.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

4. Viop un pis tarafı merkez ve kamular makası eritip vade gelmeden longculara zarar yazdiriyor. Özellikle ağustosta 500 milyon dolara yakın longcu olunca adamlar ayın basinda 1100 pips.makasi 450 pipse kadar çektiler.
    Piyasada merkez ve kamular kaldiracli piyasalarda işlem yapanları batırmak için hamle yapıyor bundan korunmanın tek yoluda fustukce kademelemek ve düştükçe hacim arttırarak ortalama yapmak bunun harici kazanç sağlamak usdtry de nerdeyse imkansıza yakın.

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Aynı rakamlar ben de çıkıyor ama süre konusunda kafam karışık. Sn altivec'in düşündüğü gibi kısa sürede olmayacak gibi görünüyor bana, aylık grafikleri inceleyince.
    ben artık devalin anlık olacağını hesap ettim.kimsenin beklemediği zamanlarda saçma sapan patlamalar olacak. yanardağ gibi olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    ben artık devalin anlık olacağını hesap ettim.kimsenin beklemediği zamanlarda saçma sapan patlamalar olacak. yanardağ gibi olacak.
    Patlayacak ;)
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by Arap Şükrü Yazıyı Oku
    Bu hareket Comex'te 1 saatte yaklasik 25 milyar usd islem hacmi ile gerceklesti.
    Comex CME group firmasının işlem platformu değil mi?

Dünyadaki toplam işlem hacminin ne kadarını gerçekleştirdiğine dair bir veri var mı?

Zira eğer toplam hacim kaba hesapla 168 milyar doların altındaysa Amerika'nın vergi hamlesi normal zamanlara göre altın lehine işlem yapanlara çok ciddi yardım etmiş demek.

Ama CME'nin toplam hacimdeki oranını ben bilmiyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,354
    Arjantin peso su değer kaybetmeye devam ediyor.55 olmuş yine...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 480/999 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •