Sayfa 621/999 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. -Hacı doları 5.5 altına bastık mevduatlar çözülmedi, ne yapalım?

-Ha o zaman bir yirmi kuruş salalım 5.70 üstüne gelsin, takip edelim dth'leri bakalım ne olacak, bir de böyle deneyelim..

-Tamam iletiyorum arkadaşlara hemen. Yine çözülmezse ne yaparız peki, bir bilene mi sorsak acaba, hani yukarıdan da sıkıştırıyorlar döviz hesapları bozulsun diye ya o bakımdan dedim?

-O zaman bir yirmi kuruş daha salarız ne bileyim, deneme yanılmayla bulacağız işte, onu o zaman düşünürüz acele etme.

Usd/Zar -0.62%
    Usd/TL +1.46%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

bu arada ;
    5.79 kirarsa komple al verecek sistem cöp dolarda..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Ülkenin en az % 50 sinin güvenmediği bir yönetimle olur mu bu tesis ? Bence olmaz...

En kısa zamanda...Başka biri, başka bir başlangıç ve hikaye lazım güzel ülkemize...
    Bu tespit eksik.
    Ülkenin yarısından nefret eden, yok sayan bir yönetim ile güven tesisi olmaz,
    daha doğru bir tespit diye düşünüyorum.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Dolar da henüz sakin günlerdeyiz.
    İlerde, oldukça eğlenceli günlerin geleceğini söyleyebiliriz.

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    20-25 bin euro luk yazliklari gorsen kacarsin

benim gibi mutevazi bir adam bile 500 bin TL lik yazligi begenmedi. Yani 75 bin euro
    İçinde rahatsız olmadan oturabileceğiniz bir yazlığın şu andaki maliyeti, ucuz olarak bilinen bizim diyarda, arsa dahil 750 bin TL dir. Satış fiyatı ise 1.100.000 TL. (Ben satmıyorum, oturmak için yaptım)
    Rakam gerçektir çünkü daha yeni bitirdim, ikiz, tripleks villanın bana ait kısmını. Havuz, çift duvar (32 cm), manto-söve olmasın, ben terleyerekte uyur, kan-ter içinde uyanmaya razıyım, görüntü de sorun değil, malzeme ucuzundan olsun, biraz eksik olsun derseniz o zaman maliyet 600 bin TL ye kadar düşer.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Dolar/TL 50 haftalik ussel ortalamasindan yaklasik %5 tepki vermis oldu. Kur / sepet kur yillardir buna benzer hareketleri yapiyor.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

8. http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/ha...e-para-yagiyor
    trol arkadaşları özlemenizi istemem işte bir trol haberi...

Sayfa 621/999 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •