Sayfa 838/999 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Selam dostlar, viop un islem saatleri birkac ay icinde 23 saate cikiyor diye duydum. Buradan gazi alip usdtry de islem acanlar hem bu basligi hem de vob24 u senlendirir diye dusunuyorum.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Vay zepevenkler, 40 sene millete pirinç birası içirdiler!

Ülkemizin en fazla tüketilen birası olan Efes Pilsen maalesef sadece 13 puan toplayarak (yani ortalama üzerine 2 puanda kalarak) son sıraya yerleşti. Bu bira üstüne benim notlarım şöyle: Tek boyutlu, dengesiz bir acılık, kısa bitim, sabun köpüğü gibi.
    Demek ki kırık pirinçten ve glikozlu bira üretmek sadece sağlığa değil damağa da zararlı!

Vedat Milörün yazisi, markete gidince etiketine bakacağım pirinç yoksa, bir daha söveceğim!
    Sovebilirsin abi

Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Sovebilirsin abi

Çok sağol kardeşim, yolumu uzatıp Migrosa gidecektim birazdan, bu onun bunun çocukları yüzünden.

Bana 30 sene, ahaliye 40 sene pirinc kırığı içirdiler, bu ******** sahtekarlar, bir de % 100 malt yazmışlar utanmaz herifler!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku

(Uzun bir aradan sonra gerçek kişilerin ilk defa döviz tevdiat hesabında azalma olması,aynı hafta içinde TL cinsi mevduatlarda da 11.816 milyar TL azalma olması sebebiyle paranın sistem dışına çıkış yapmış olabileceğini akla getiriyor)
    İşte olay budur. DTH ların azalmasının ana sebebi bu. Okuduğum her yerde milletin dövizi yastık altına attığını gördüm. 5 gün öncesine kadar banka dışında döviz tutmayan bir kişi olarak, ben bile sistem dışına çıkardım dövizi.

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    İşte olay budur. DTH ların azalmasının ana sebebi bu. Okuduğum her yerde milletin dövizi yastık altına attığını gördüm. 5 gün öncesine kadar banka dışında döviz tutmayan bir kişi olarak, ben bile sistem dışına çıkardım dövizi.
    Rxpu paylaşmıştı. Alarma isimli parça buraya iyi gider... Alarm...

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Çok sağol kardeşim, yolumu uzatıp Migrosa gidecektim birazdan, bu onun bunun çocukları yüzünden.

Bana 30 sene, ahaliye 40 sene pirinc kırığı içirdiler, bu ******** sahtekarlar, bir de % 100 malt yazmışlar utanmaz herifler!
    Ben dedim size yok diye sakalım da var ama inanmıyorsunuz bana .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben dedim size yok diye sakalım da var ama inanmıyorsunuz bana .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Valla ben 10 yıldır Efes almiyorum, malum arpa cok ucuz birşey, pirinç kırığı ondan da cok cok ucuz ki, 5 paraya tenezul edip 40 sene millete icirmisler!

Pazar payları % 69 kadar düşmüş, daha da beter olurlar umarim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Behzati izlerken bira alayim dedim. Hava da 50 derece masallah. 2 bira cerez sigara 55 tl tuttu.

Daha baska diyecegim yok amirim

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 838/999 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •