Sayfa 870/999 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,953 - 6,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Arjantin'in ihracatçılara uyguladığı yeni kısıtlamalar bana bir yerlerden aşina geldi.

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Arjantinin bu hale gelmesinin sebebi Lionel Messi dir. Bir dunya kupasi kaldiraydi bunlar olmazdi.
    bu tespite katılıyorum..
    bi adam dünyada verilen tüm kupaları ve ödülleri alıp bi dünya kupası alamıyorsa ülkenin başına gelen herşeyden de sorumludur.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bunu buraya not edelim. Arjantin'in ibretlik bir örnek olacağını düşünüyorum.
    abi bunlara prim verip hiç cevaplama.batmış ülkeyi örnek alıyor.bu değilmiydi 2017 eylülü ve 2018 ocağında KY'e dolar satın diyen. 2,90 olacakmış pehh. olmadı 5,90 verelim. işte bunların onuru haysiyetide 2,90 kadar.gerçekten sinirlendim bu gece.

4.  Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Arjantinde 10000 usd para çekim ve transfer limiti gelmiş
    Verdiğiniz linkten anlaşıldığı kadar 10 bin dolar limit aylık olarak uygulanacak.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

5.  Alıntı Originally Posted by Cabbaz Yazıyı Oku
    Usdtry ile ilgili eylül de beklediginiz sert hareketler olabilir mi yukari yonlu

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.
    cin şişeden çıktı,bundan sonra artış mecburen olacak. XX'e değmeden bu ekonomi toparlanamaz.o XX gelecek,sadece zaman meselesi. ema200 altında toplayın diye anırdım be,bir daha o seviyeler imkansız.oradan alanlar çoktan 40krş cebe koydu.devamı gelecekkkkkk

6. Sayın arkadaşlar,
    3.çeyreğin ilk 2 ayına ait döviz kurları aşağıdadır:
    (Merkez Bankası Gösterge KUR değerleri)

http://www.borsanalist.com/doviz-kurlari-borsa

Eylül ayı kapanışını bekliyoruz.

2018-3.çeyrek kurlarını da her ay için listeledim.

9 aylık bilanço tahminlerinde işe yarayabilir.
    Saygılar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    biraz abarti olmamis mi bu?'

Turkiyede elektrik faturasini odemedigi icin elektriksiz kalan site hic duymadim
    Biz varız gecikme olmuş ve kestiler geçen ay. Ceza odettiler.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 870/999 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •