Sayfa 384/999 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by investor35 Yazıyı Oku
    Yorumunuz için teşekkür ederim, burada yazan herkesin fikrine saygım var ve önem veriyorum. Tabiki son kararı kendim vereceğim ama sizlerin fikirleri de benim için önemli. Bankalar kapalı olacağı için aradaki spread yüksek olacak ve zaten satış yapamayacağım (tabi bayram dönüşü fiyat yüksek açarsa o ayrı) o yüzden acaba bayram tatilini fonda geçirmek ne kadar mantıklı olur diye düşünüyorum. Spot piyasa fiyatı ile serbest piyasa fiyatı genelde bir kolerasyon için gidiyor izlediğim kadarıyla.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yine de siz ne yapardınız derseniz, ben altını 1502 den satar, fona geçerdim.

2. A planini yedik. B icerisindeyiz. Birde en son C var. 5,02 civari C nin dibi anlik.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yine de siz ne yapardınız derseniz, ben altını 1502 den satar, fona geçerdim.
    Teşekkür ederim, saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. 12 aylik cari denge Hazirandan Hazirana yarim milyar dolar fazla verdi. Cari acik degil fazla var. O vakit sormak lazim. Ayni donemde reeskont kredi donuslerinden Botasa yapilan odemeler cikinca elde kalan yaklasik 20 milyar dolar, MB nin disardan borclandigi yaklasik 4 milyar dolar, hazinenin MB ye bozdurdugu 5,5 milyar dolar ve MB nin yiyp bitirdigi net rezervi nerede? Where is the money?

5. Hangi sektorlerin dis borcu azalmissa orada para elbette. Reel sektore tanzim dolar satisi.

Alıntı Originally Posted by investor35 Yazıyı Oku
    Selamlar, elimde 1 kg kadar altın var (maliyet 253), bayram öncesi ayni bugün satıp fona (YHT) geçmek mantıklı mıdır, altında mı geçirmeliyim bayramı sizce? Teşekkürler.
    Külçe altın mı? Külçe ise alım satım farkı sanırım oldukça yüksek olmalı.
    Kaydi gram altın ise daha rahat ve daha düşük komisyonla işlem mümkün görünüyor.
    Türkiye Finans Katılım Bankası'nın TFX Target uygulaması üzerinden hesabınızdaki gram altını TL veya Dolara çevirmeniz gayet pratik. Şahsen TL hariç altın veya USD'de kalmayı tercih ederdim.

Yatırım Tavsiyesi Değildir. Lütfen yatırım kararlarınızı kendiniz alınız.

7.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=uE-ivyJXM4I

Yotube Haluk Canberk adlı ekonomist yabancıların dolar sattığını tl aldığını uygun yerlerden tekrar dolara gireceklerini söylüyor..
    o youtuber tam bir palavracıdır,işine geldiği gibi konuşur. tutarsızdır.

8. ema200'ün altında her türlü alırım. yoksa 5.20 olacak 5.34 olacak. ahaha bunlarla kafamı yoramam. siz bu boş muhabbetler ile vakit geçiredurun ben aldım bu sabah.

Sayfa 384/999 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •