Sayfa 309/999 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Bence dolarda ciddi bir yükseliş dalgası yaklaşıyor,nereden anladın derseniz?en son burada dolar şorttan şöyle para yaptım böyle para yaptım diye böbürlenenlerin şortu,donu bir sene önce almıştı bu pis kaka dolar,şimdi yine şortu donu kaptırmak için buraya yazmaya başladılar aman dikkat dolarcılar...

2. Konut firmaları artık Arapça ,Farsça reklam çeker de olmuş.

https://youtu.be/2ggoCxpKpBk

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Master_Gamer Guest
    Borsayı yükseltmeye çalışmalar,doları basmalar,bunlar iyi şeyler değil.Daha la bazıları Londra swap da yaptığımız çakallığı başarı diye anlatıyor ya pes diyorum. .Merkez bankası bankalara karşı Londra nın yerine kendini koymaya çalışıyor,ters te kalırsa ne olacak nasıl kalkacak işin altından.Bazen diyorum Devlet dth laramı güveniyor.Bayramdan sonra böyle devam ederlerse çekerim bankadan dolarları.

4. Biraz yerli rap dinleyin de ruhunuz açılsın

https://www.youtube.com/watch?v=soEGH6Akf5A

5.  Alıntı Originally Posted by Master_Gamer Yazıyı Oku
    Borsayı yükseltmeye çalışmalar,doları basmalar,bunlar iyi şeyler değil.Daha la bazıları Londra swap da yaptığımız çakallığı başarı diye anlatıyor ya pes diyorum. .Merkez bankası bankalara karşı Londra nın yerine kendini koymaya çalışıyor,ters te kalırsa ne olacak nasıl kalkacak işin altından.Bazen diyorum Devlet dth laramı güveniyor.Bayramdan sonra böyle devam ederlerse çekerim bankadan dolarları.
    Devlet MB aracılığı ile bankalara dolar karşılığı altın satıyor.

Altın biterse ne olur diye düşünmek lazım aslında.

Bu adam kanundan kaçıyor,uzun süre kaçaçağı bir kaynak buldu ki, bunu yapıyor.

Bu MB nın bankalara, döviz karşılığı altın sattığını, Barış'ın proğramına davet edilen analist anlattı.

Vatandaşın bankalara yatırdığı DTH ları banka kullanır. Bu normal.

Benim kişisel düşüncem kamu bankasında dolar tutmamak lazım.

Sürekli doları kamu bankaları satıyor.

6. 2014 Temmuz' da parasını ZİRAAT BANK a emanet eden birinin parası şu an dolar 3,70 TL olduğunda başabaş geliyor.

Likit fon her an kullanılmaya hazır, libor ile değerlenen masanın üstündeki nakit paradır.

5,28 TL ( daha önce 5.25 TL olarak telafuz etmiştim), Dolar değeri için tekrar, sıcak para dönemine geçişin ilk adımı olur.

Sıcak Para dönemi, şimdiki idarenin kendini inkar etmesidir. Enflasyon dönemidir. Çok tenkit ettikleri eski Türkiye idaresidir.

Bu riski göze alıyorlarsa, o zaman kafalarında daha başka senaryoların varlığını göz ardı edemeyiz.

Ve her geçen gün bu senaryolar daha sık dile getirilmektedir.

7. Erken baskın seçime gidebilirler, her geçen gün daha çok battıklarını biliyorlar.

Seçimde iki partinin ortak oyu çoğunluğu sağlamaya yetmiyecek.

Bu tarafta muhaleftin de batmış bir ekonomiyi devralmak istemiyeceği aşikar.

Artık kayyuma mı teslim ederler bilemem ama kuzu kuzu gitmeyeceklerini söylemek kehanet olmaz.

8. yarın 5.4x vurdu çekti mesajları gelicek gibi...

cumaya adar kim bilir...
    ?

Sayfa 309/999 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •