Sayfa 379/999 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Benjamin sevici bademler nerde kaldı, benjamin 1 saattir yeşil yakıyor. Tez gelin dalın şu benjonun kısmetine.

Bayram tatilinde biz 5 beklerken 6 ya götürürlermiş. Bu adamların işi hep ters köşe çünkü.
    Bu sabah benim de aklımdan geçti. Geçen bayram düştü ya. Bu bayram da düşer beklentisi ile dolar bozanlar oldu. Bayram sonrası düşükten alırım hesabı.
    Bayramda yükseltip ters köşe yapabilirler belki.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    HALKBANK'IN 2019 YILI 6 AYLIK KONSOLİDE NET KARI 591.100.000 TL (2018/6 AYLIK: 1.837.765.000 TL)

çok kötü çok geçen seneye göre...temettü yine tehlikeye girdi seneye
    Halkbank devrede degil 1 kamu bankasinin dolar harekatından zararı 4 milyar tl bulmaya çalışıyor şu anda
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Halkbank devrede degil 1 kamu bankasinin dolar harekatından zararı 4 milyar tl bulmaya çalışıyor şu anda
    basarlar abi bulmasına ne gerek var hepsi artık merkez bankasının olmuş

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku

Yeni havalimaninda bekledigimden cok daha az kisi vardi, sakindi. Sabiha cok kalabalikti.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok zorda kalmadıkça kimse yeni havalimanından uçmak istemiyor...Naapsak ta Sabiha Gökçenden uçuş bulup oradan uçsak diye düşünüyor...Heleki Avrupa yakası merkezde veya Anadolu yakasında oturan İstanbullular...

5. Dolar da hareket stilleri değişti
    Forex ciler dikkat etsin!!

6.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Dolar da hareket stilleri değişti
    Forex ciler dikkat etsin!!
    5.31 olmazmı artık ?

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    5.31 olmazmı artık ?
    Olmaz demiyorum..
    a.Bayramda kafalarına göre daldırabilirler..(psikoloji ve algı oluştururlar)
    b. Hareket stilleri değişti düşüş sona erdi diyemem şu aşamada..Mesela 2 gündür 3-4 kuruş gün içi alakasız bir saatte çekerek şiddetli aşşa verme var..Nedensiz sebepsiz..Bugün de yine 5.50 51 lere kadar getirdiler..Akşama 5.43 de yakabilirler 5.56 da..Yeni bir still leri var çok belli oldu daha önce yazdığım hareket stili..Değiştirdiler..Dün bankada da bahsettim ...eeüühh hmmm...kamu bankaları olabilir diyo..

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Olmaz demiyorum..
    a.Bayramda kafalarına göre daldırabilirler..(psikoloji ve algı oluştururlar)
    b. Hareket stilleri değişti düşüş sona erdi diyemem şu aşamada..Mesela 2 gündür 3-4 kuruş gün içi alakasız bir saatte çekerek şiddetli aşşa verme var..Nedensiz sebepsiz..Bugün de yine 5.50 51 lere kadar getirdiler..Akşama 5.43 de yakabilirler 5.56 da..Yeni bir still leri var çok belli oldu daha önce yazdığım hareket stili..Değiştirdiler..Dün bankada da bahsettim ...eeüühh hmmm...kamu bankaları olabilir diyo..
    boğa tuzağı olmasın

Sayfa 379/999 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •