Sayfa 461/999 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben Buffet'ı diğerlerin ciddi anlamda farklı görüyorum. Evet bir dinazor olabilir ama tipi velociraptor diğerleri gibi değil.

Ve şu ana kadar çok uzun bir süre doğru hamleleri yapmayı başardı.
    Buffet'ı biraz tanıdığımı düşünen biri olarak şunu söyleyebilirim. Buffet'ın kafa gerçekten sıradan insandan farklı çalışıyor. muhtemelen sinir ağı yapısı bütünüyle farklı bu adamın. Olay ve durumlara tepkisi herhangi birinin verdiğinden çok farklı. başkasının gerileceği şeylere adam eğlence diye bakıyor ve bunu gerçekten sakin bir şekilde içten bir mütevazilikle yapıyor. şu resim bir fikir veriyor.63a15ff5da06682890aee28e137678c3.jpg

yalnız adam en başından paralı başlıyor işe. kayınpeder başta olmak üzere etraf varlıklı. yani öyle sıfırdan bişey ortaya koymuş değil.

2. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. nerden tanışıyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Buffet'ı biraz tanıdığımı düşünen biri olarak şunu söyleyebilirim. Buffet'ın kafa gerçekten sıradan insandan farklı çalışıyor. muhtemelen sinir ağı yapısı bütünüyle farklı bu adamın. Olay ve durumlara tepkisi herhangi birinin verdiğinden çok farklı. başkasının gerileceği şeylere adam eğlence diye bakıyor ve bunu gerçekten sakin bir şekilde içten bir mütevazilikle yapıyor. şu resim bir fikir veriyor.63a15ff5da06682890aee28e137678c3.jpg

yalnız adam en başından paralı başlıyor işe. kayınpeder başta olmak üzere etraf varlıklı. yani öyle sıfırdan bişey ortaya koymuş değil.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    20 gunluk ort : 260
    100 gunluk ort :253
    200 gunluk ort : 240
    240 altina inerse komple sat cik , yoksa tutmaya devam..
    5/10/20/50/100/200 hepsinin ustunde islem goren meta ; SATILMAZZZZZ..!!
    280 tl bu ay sonu hedefim vardi acele ediyorlar..
    bayram oncesi cuma namazi esnasinda altinda mi durayim cikayim mi diyen bir arkadas vardi , cikmamis olmasini temenni ediyorum..
    270 TL anlik..
    1526 ons/dolar
    dolar copunu ise yine almam buradan , 6.60 dan sterlin veriyorlardi yine bu bahsini ettigim cuma gunu..
    ondan alsam iyiymis , neyse saglik olsun..
    bayraminiz mubarek ve kutlu olsun..ytd
    200 gunluk kiriyorum gelin diye boga tuzagi acma ihtimali de var bu benjaminin..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    nerden tanışıyorsunuz?
    insanlar kitap falan yazıyor ya ordan. aslında yazacak şey çok, düzgün bir ortam olsa buradan güzel bir şey çıkardı ama ortam bozuk işte.

6.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Bu ne ya benim ofis bundan iyi.

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Warren Buffet'in son 50 senedeki kazancını dünyada en iyi bilenler sırasıyla :

1- Türk twitter temel analistleri
    2- Warrent Buffet in muhasebecisi
    3- Warren Buffet
    silmiştim önceki yazımı ama mesela siz bunu twiterdan başka birinin yazdıklarından alıp buraya koymuşsunuz. işte birileri yazıyor başkaları okuyor. onun gibi yani.

Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku

O zaman daha buyuk basari. Elinde ki paraya guvenerek siradan bir yasam surebilir hicbir sey yapmayabilirdi ama o elindeki parayi en iyi sekilde nasil degerlendirecegini bulmus. Bu daha buyuk basari bence.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 461/999 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •