Sayfa 58/999 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    Nerde ben bulamadım =S
    Analitik bilancoya gore

Kamunun tcmb de ki payi 24 temmuzda 3.9 milyar tl iken 26 temmuzda 23.2 milyar tl ye yukselmistir.

......

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    5 işareti demek haa! Reha gaya aslında damat Berat mıymış?
    5’den sonra da Rabia

3.  Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    finance.yahoo.com/amphtml/news/fed-rate-cut-market-135149152.html

Detaylı bir analiz olmuş. Uzun bir yazı olduğundan bahsedilen bir kaç senaryoyu aktarayım,

- faiz çeyrek puan düşer, sonrası için bekle ve gör sinyali verilir, piyasa sevmez bunu, dolar güçlenir
    - faiz çeyrek puan düşer, gelecek toplantılar için tekrar indirim sinyali verilir, piyasa destek bulur gelecek arttırımı satın alır, dolar gevşer
    - Özetle eğer çeyrek puan indirim olacaksa takip edilmesi gereken, basın toplantısında neler söyleneceği
    - yarım puan faiz indirim olur, piyasalar hızlı tepki verir, toplantı sonrası açıklamalardan bağımsız dolar gevşer
    -faiz indirimi olmaz, diğer açıklamalardan bağımsız olarak %5-10 civarı piyasalar kendini düzeltir, dolar güçlenir
    - bir diğer tartışılan konu ise şu an da abd basınında, fed in faiz indirimi için bir nedeninin aslında olmadığı (şu an için), fed e baskı yapılmaması vs. (ytd)
    Ancak amerikan basınında neden olmasa bile faizin azalıp azalmayacagi değil 0.25 mi 0.5 mi azalacağı konuşuluyor. Anketlerde %95 0.25, kalani ise 0.5. Söylenildiği gibi piyasa 0.25i zaten almıştır. Muhtemelen azalis bu yönde olacak ve açıklamayı bekleyeceğiz..o bile alinmiş olabilir çünkü yıl sonuna kadar bir yada iki çeyrek daha azalis bekleniyor..anketler bu yönde. Trump bizden kopya çekerse 0.50 gibi vurup geçer ve yazildigi gibi ema mema kalmaz. Ytd

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Şaka maka hiçbir ekonomik plan program olmadan bir sene daha hemde kötüye gide gide dayandılar. Bu süreçte herkesin gözü önünde altın değerinde fırsatlar kaçmaya devam ediyor.

Brexit sonrası için endişeli bir birleşik krallık ile yapılacak her çeşit ekonomik, siyasi ve sosyal birliktelik ekonomik alanda birçok fayda sağlayacağı gibi siyasi anlamda da hem amerikaya hem avrupaya karşı yalnız kalmadan ilişki yürütme şansı kazandırırdı.
    Gerçi halen daha geç kalınmış değil. Adamların arayıpta bulamadığı piyasada karaborsa satılan ilaç biziz.
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by YUSUFUM01 Yazıyı Oku
    2 bucuklar gibi alım fırsatı verir mi..
    Senin kiblen olan adamların dininde yalan dolan iftira günah sayılmıyordu dimi kardeş.. At yalanı ....
    Gunahı sevabı Tanrı bilir..Başkasının gunahı sevabından bana ne?

Yörüğüm,TURK'um,milliyetçiyim,sapına kadar Atatürkçüyüm...başkalarının dümenini bilmem

Sonbahara kadar 5.10 beklerim.Gerisi bilinmez..

6. 5.63 ten dolar sattım. 50 bin civarı kredi verdim %22 ile. Alamama ihtimali hiç yok. 24 ay vade. Her ay yatanıda ppfye yatırırım. Yakında banka açıyorum

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu arada enflasyonu faizi ve verileri baskiliyabilirler herseyle oynayabilirler ama işsizlikle oynayamayacaksiniz. 83 milyon biz 7 milyona yakın mülteci ile 90 milyonluk ülkede 22 milyon kamu dahil sigortalı var neredeyse her 9 kişiden 7 kişi emekli öğrenci goygiycu vs 22 milyon işçi 90 milyonu maalesef doyuramaz.

8. şu anki ortam aynı 2017 eylül'e çok benziyor,hele bayram öncesi 3,41'e basmışlardı.şimdi yeni hikaye fed ve bozdurulacak kurban parası.haha böyle algıyla ancak dalga geçilir.

Sayfa 58/999 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •