Sayfa 950/999 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Son dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Süleyman Soylu, gazetecilerin kendisine yönelttiği "İstanbul'a kayyum atanacak mı?" sorusuna "Pazar sabahı açıklayacağım" yanıtını verdi.

2. Akşam yazdık Çinli ve Afrikalı gelmedi diye sabah kalktık,temizlik şirketi Afrikalı çalıştırmaya başlamış.Şaka mı bu? Dedeler İngiliz'den Fransız'dan kurtarmış,torunlar Arap'a Afrikalıya kaptıracak. Tarihte örneği var mı acaba?

Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Topiğin yenilenmesine 54 sayfa kaldı. Ayhan başkan 5,70 ile açmıştı. Şu an 5,69 larda. İnşallah yanılırım ama korkarım onun eli de uğurlu gelmedi. Kader utansın.
    Farkında değilsiniz ama bu topik açıldığından bu yana dolar saatli bomba gibi patladı patlayacak.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Son dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Süleyman Soylu, gazetecilerin kendisine yönelttiği "İstanbul'a kayyum atanacak mı?" sorusuna "Pazar sabahı açıklayacağım" yanıtını verdi.
    Buna cesaret edebileceklerini sanmıyorum

5. Türkiye Varlık Fonu Genel Müdür Sönmez, Milli Piyango ihalesini kazanan İtalyan*Sisal ve Demirören Holding iştiraki olan Şans Dijital'in bugünkü cironun üç katı kadar hasılat taahhüdü verdiğini söyledi.

Üç katı hasılat yapmak için nasıl bir aksiyon alacaklar merak ettim doğrusu.
    Kim bilir belki her güne yeni oyunlar koyarlar. Çünkü çekiliş yapılmayan boş günler var. (Salı, Cuma, Pazar)

6.  Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Buna cesaret edebileceklerini sanmıyorum
    Pejmurde mi?

7. Ben bu pejmürde yi perforje gibi okudum.
    Yani konutlarda pencereleri izole ederler ya.
    İbb nin de dışa açılan pencerelerini izolemi etmeye mi çalışıyorlar acaba.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Son dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Süleyman Soylu, gazetecilerin kendisine yönelttiği "İstanbul'a kayyum atanacak mı?" sorusuna "Pazar sabahı açıklayacağım" yanıtını verdi.
    Haber yanlıs yorumlanıp aktarılmıs deniyor

Sayfa 950/999 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •