Special Days Image
Sayfa 408/999 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Nası olsa millet annamiyo. .

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Anroid sistemi linux tabanlı. Yani açık kaynak koduna sahip. Eğer Huawei'nin işletim sistemi android programlarını da çalıştırabiliyorsa o zaman direk olarak bu ekosisteme hitap edebilir.
    Konunun uzmanı değilim ama sanırım sorun, diğer programların akıllı telefonla yüklü olarak gelip gelmemesi. Sizin benim için aldığımız telefonun işletim sistemi dışında bir şey ihtiva etmemesi önemli olmayabilir, 2 saatte ihtiyaçlarımızın % 90'nına cevap verecek programları kurup yolumuza devam ederiz. Ama çoğunluk telefonu aldığında programların yüklü olmasını bekliyor, daha doğrusu bilgisayar okuryazarlığının düşüklüğü nedeniyle buna muhtaç.

Huawei'nin ihtiyaç duyduğu kendi işletim sistemiyle birlikte telefona yüklenecek programların varlığı ve bu programları telefona default olarak yüklenmesine izin verecek telif koşullarının olması. D*****n kuyruğu burada kopuyor, Huawei'nin google ve apple'in sahip olduğu gibi platformları yok. Bu platformları kendi ülkelerinde geliştirmek için de zamana ihtiyaçları var.

Dediğim gibi konunun uzmanı değilim, yazdıklarım naçizane bilgi kırıntılarıdır, eleştireceklerin insaflı olmasını rica ederim.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3. Genelde Apple fanboyları ergen olur ama bizim nasibimize moruk olanı düşmüş. Nasip işte.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

4. Moruk bunun için çok bi fan boyluga gerek yok
    Eccuk düşün sen bile bulursun
    Nası her internet bankacılık işleminde ayrı bi şifre geliyo
    Apple da da arka planda senin gormedigin öyle bi filim dönüyor
    Yani Huawe bunu (aynı teknolociyi) bire bir kopyaliycak işte ama deycekki ben yaptım oldu çok büyük yenilik vs cs
    Anliycaan pazarlama stratecisi bi nevi

5.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Konunun uzmanı değilim ama sanırım sorun, diğer programların akıllı telefonla yüklü olarak gelip gelmemesi. Sizin benim için aldığımız telefonun işletim sistemi dışında bir şey ihtiva etmemesi önemli olmayabilir, 2 saatte ihtiyaçlarımızın % 90'nına cevap verecek programları kurup yolumuza devam ederiz. Ama çoğunluk telefonu aldığında programların yüklü olmasını bekliyor, daha doğrusu bilgisayar okuryazarlığının düşüklüğü nedeniyle buna muhtaç.

Huawei'nin ihtiyaç duyduğu kendi işletim sistemiyle birlikte telefona yüklenecek programların varlığı ve bu programları telefona default olarak yüklenmesine izin verecek telif koşullarının olması. D*****n kuyruğu burada kopuyor, Huawei'nin google ve apple'in sahip olduğu gibi platformları yok. Bu platformları kendi ülkelerinde geliştirmek için de zamana ihtiyaçları var.

Dediğim gibi konunun uzmanı değilim, yazdıklarım naçizane bilgi kırıntılarıdır, eleştireceklerin insaflı olmasını rica ederim.
    Eğer android ekosistemi ile uyumlu bir işletim sistemi geliştirilebilirse kibu GPLlisansından dolayı mümkün olmalı Huawei'nin yapması gereken google'ın android işletim sistemine entegre ettiği ana programları geliştirerek veya diğer yazılım geliştiricileri ile işbirliği yaparak telefon ile birlikte verebilmesi.
    Geliştirmesi gereken yazılım alternatifleri:
    Google maps+navigasyon+canlı trafik durumu v.b.
    Gmail
    Bulut depolama ve entegrasyon
    Ve bunlar gibi birkaç detay.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Akaryakıtın esas kaynağı diye bişey yok hocam mal tüprasin ithal ettiği mal. Adamlar devletten kdv iadesi alabilmek icin yapım onarım ihalesi alıyorlar desem yeridir. Esas vurgunu iade alan şirket yapıyor ve bu vurgunu yukarıdan aşağıya herkesle paylaşıyorlar. Yanı ortada kağıt ve mühürle vatandaşın parasına çöken ac gözlü bir rant grubu var.
    Kaynak tupras degil irak

Taksici bana boyle soyledi. Izmirde 6 sanayi sitesi varmis esas biri bu iste merkezmis

7. dolarda lale devri bitiyor,son alımlarımı dün yaptım oh mis. bayram bereketi,tanzim dolar. rsi'de 3 lü dip yaptı tamamdır.

8. ema200 altında dolar almayanın aklından şüphe ediyorum.

Sayfa 408/999 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •