Sayfa 647/999 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Faiz kararından sonra h4'de gelen pinbarın tepe noktasına doğru ilerliyor , bugün düşmemek için iyi direndi h4'deki tobo'da güzel çalışıyor. ATR 14 tepe noktası değeri 5.80 gözüküyor bugün için , orayı vururmu günlük kapanışa kadar bilmiyorum ama şimdilik iyi gidiyor..

2.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    VIOP'ta 3-3.5 kaldıraçla longda olmama rağmen, sizin kadar olumlu düşünemiyorum. Sebepi ise FED'in sıra dışı yüksek potansiyel faiz indirim kararı. Keşke fırlasa...
    FED olayı hikaye,dünya ile oyun oynuyorlar. bu saatten sonra TR ye sıcak para falan gelmez. ancak kumarbaz sermaye vur kaça gelir. TR deki olay döviz faiz rakamı değil,güven sorunu. bu aşılmadıkça usdtry de uzun vadeli düşüş beklemeyin.

3.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    FED olayı hikaye,dünya ile oyun oynuyorlar. bu saatten sonra TR ye sıcak para falan gelmez. ancak kumarbaz sermaye vur kaça gelir. TR deki olay döviz faiz rakamı değil,güven sorunu. bu aşılmadıkça usdtry de uzun vadeli düşüş beklemeyin.
    İnşallah üstadım, longcu olarak pozisyondayız bekleyip göreceğiz.

4.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    İnşallah üstadım, longcu olarak pozisyondayız bekleyip göreceğiz.
    sen buradaki görevli trolllere bakma,neyi doğru biliyorsan onu yap.ben viopta değilim,alırım dolar faizinde yatarım.benim hedefim XX. oraya geldiğimizde burada çok kişiyi görmeyeceksin.

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    15 yıllık yazılım uzmanlığınız varsa "bilgi satın almak için reklamlarla takla atmanıza" inanmam doğrusu.

Ben bu yaşımda cep telefonunu bile kullanmayı zor öğrenmişken, bir günde adblockerimi aşan yönetimi yeni bir yazılımla mat edebiliyorsam anlayın gali...
    Karışmamak için kendimi çok tuttum.

Sn Bora,

burada defaatle yazıldı "Reklam almazsak hepten kapatırız" diye..

Peki siz,bu büyük "reklam önleme başarınızı" burada israrla yayınlamakla, ve bu işin mümkün olduğunu yazmakla neyin

peşindesiniz ?

6.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    VIOP'ta 3-3.5 kaldıraçla longda olmama rağmen, sizin kadar olumlu düşünemiyorum. Sebepi ise FED'in sıra dışı yüksek potansiyel faiz indirim kararı. Keşke fırlasa...
    Kaldıraç ayarlama var mı viopta?

7.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Kaldıraç ayarlama var mı viopta?
    Toplam sermayeniz ile maksimum 1000 kontrat alabiliyorken siz 300 kontrat almışsanız, total riske göre 3-4 kaldıraçla işlem yapmış olursunuz.

8. Forumda kimin troll olduğu az çok meydanda ama orta/uzun vadede shortçu olanlarında görüşüne saygı göstermek lazım kanımca. Benim hedefim XX kadar olmasada şuanki rakamdan yüksek. Aklı başında bir ekonomi yönetimi olmadığı sürece bu ülkede longcu olarakta kalırım.

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    sen buradaki görevli trolllere bakma,neyi doğru biliyorsan onu yap.ben viopta değilim,alırım dolar faizinde yatarım.benim hedefim XX. oraya geldiğimizde burada çok kişiyi görmeyeceksin.

Sayfa 647/999 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •