Sayfa 788/999 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu hisse bolundu mu?

Niye bu kadar cok dusmus.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bedelsiz bolundu, cok oldu..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    letgo üzerinden ihtiyaç sahibi öğrencilere bazı elektronik eşya ve küçük ev aletleri, beyaz eşya vereyim dedim. İlana pazarlık yazdım ki kötü niyetliler kaynamasın diye. '' Abi öğrenciyiz yap bir güzellik '' diye yazan gençle buluşarak eşyaları gösterdim. Sohbet ederken 2 gencin davranışlarından huylanarak öğrenci kimliğini sordum. Ne çıktı tahmin edin !! kimlik felan yok. Adamlar spotçu imiş.

Güven yerlerde. Belediye sosyal hizmetlere başvurduğumda ise eski eşya ile ilgilenmediklerini söylediler.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    TR ekonomisi esaslı bir deval olmadıkça açılmaz,piyasanın istediğini vereceksin. 12'yi ver huzur içinde çözülsün bu iş.
    eee indir faizleri artık yaa
    bak abd de 2 avrupada sıfır israel de 1..

neeee ahahaha...

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    letgo üzerinden ihtiyaç sahibi öğrencilere bazı elektronik eşya ve küçük ev aletleri, beyaz eşya vereyim dedim. İlana pazarlık yazdım ki kötü niyetliler kaynamasın diye. '' Abi öğrenciyiz yap bir güzellik '' diye yazan gençle buluşarak eşyaları gösterdim. Sohbet ederken 2 gencin davranışlarından huylanarak öğrenci kimliğini sordum. Ne çıktı tahmin edin !! kimlik felan yok. Adamlar spotçu imiş.

Güven yerlerde. Belediye sosyal hizmetlere başvurduğumda ise eski eşya ile ilgilenmediklerini söylediler.
    Letgo'dan falan olmaz dediğiniz gibi ortalık sahtekar dolu , donanımhaber gibi forumlardan başlık açın sadece elden öğrenciye vereceğinizi söyleyin gelip alan olur ordan..

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku

neeee ahahaha...
    12 Eylül tarihinde 275 baz puan indirim bekliyorum. 375 baz puan indirim de süpriz olmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku

neeee ahahaha...
    inecekkk az kaldı 250 puan eylülde.ahahah. sene sonu tek hane faiz.%9. aralıkta şokkkkk indirim gelir ve faizin beli kırılır. kahrolsun faiz

7. Faiz indirebilmeleri için yeniden marj yaratmaları lazım şöyle aşağıda 5.50 lere doğru USD/TL de...O da zor...

8.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    inecekkk az kaldı 250 puan eylülde.ahahah. sene sonu tek hane faiz.%9. aralıkta şokkkkk indirim gelir ve faizin beli kırılır. kahrolsun faiz
    Ne 250 si bankalar mevduatta 400 puanı fiyatlıyor şu anda..
    löp löp..
    indir faizleri hemen inşaata saldıralım 2. 3. arabaları altımıza çekelim..

Sayfa 788/999 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •