Sayfa 948/999 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958998 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 7,577 - 7,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. elinde dolar var maliyetli herhalde. kendi çapında manipülasyon yapıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Selçuk Geçer dün bir video yayınlamış, o kadar emin konuşuyor ki FED "kesinlikle" faiz indirmeyecek diyor. Bu adam bu kadar emin nasıl konuşabiliyor hayret ettim. Dediği çıkarsa FED için algı yaratılarak japon ev hanımlarından tutun bütün küçük ve orta ölçekli yatırımcılara kurt kapanı kurulmuş demektir.

Video'nun 12:08. dakikasında:
    https://youtu.be/_gmDGmTr8M8?t=727

Faiz indirirse kıvırır. Şöyleydi böyleydi diye.
    Haftaya 6,25 diyor. Zor biraz
    Bekleyip göreceğiz

3. Eski AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Prag Büyükelçiliği'ne atandı. Bağış'ın yeni görevini DEİK Başkanı Nail Olpak, Türkiye-Çekya İş Forumu toplantısında duyurdu.

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    elinde dolar var maliyetli herhalde. kendi çapında manipülasyon yapıyor.
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Faiz indirirse kıvırır. Şöyleydi böyleydi diye.
    Haftaya 6,25 diyor. Zor biraz
    Bekleyip göreceğiz
    Aklınca Clickbait yapıyor ne teknik analiz bilgisi var ne temel analiz , özellikle youtube'a geçen bu tayfanın tamamı cahil cühela ekranda gördüklerimizde aynı şeyin laciverti. Haftaya 6.25 vuracak diyorsan 1000 lot işlem gir rahatına bak , youtube'da tık almak için şaklabanlık yapma..

Bunların tv'ye çıkanları arasında en iyisi Ali Perşembe idi oda eğitim satıyor artık düşünün yani..

5.  Alıntı Originally Posted by HisseMA Yazıyı Oku
    Aklınca Clickbait yapıyor ne teknik analiz bilgisi var ne temel analiz , özellikle youtube'a geçen bu tayfanın tamamı cahil cühela ekranda gördüklerimizde aynı şeyin laciverti. Haftaya 6.25 vuracak diyorsan 1000 lot işlem gir rahatına bak , youtube'da tık almak için şaklabanlık yapma..

Bunların tv'ye çıkanları arasında en iyisi Ali Perşembe idi oda eğitim satıyor artık düşünün yani..
    200.000 aboneye ulaşmış. Bu da yerine göre aylık 500 USD gelir demek. Bu kazanç onun için kayda değer olmalı ki rasyonel olmayan açıklamalar yapıyor. Söylediklerinin tutma ihtimali %50 yani zar atmak veya yazı tura atmak ile eşit.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by HisseMA Yazıyı Oku

işi ticarete vurmuş dediğiniz gibi.
    işin garibi de inanların bayağı olması.

7. 5.7250 mühim.Burayı gösterip tahteravallinin destek noktasında haftayı kapatabilirler.İyice trader oyuncağı haline geldi.Sıkıcı ama daha epeyce üvertürlerle devam edecek gibi.

8. Az önce BLBG Tv de bir konuk vardı.

Açıl sordu, bu borsaya neden yatırımcı gelmiyor.?

Hayret ettim, ya ben hiç rastlamadım ya da bu soru ilk kez soruldu.

Konuk, özetle, 'yatırımcı da acık kazanacak' dedi, iyimi.

Peki ne yapılması lazım ?

Bu işe yön verenler, sermaye piyasalarını canlandıracağız diyor ama altı boş, ne yapacağını kimse söylemiyor, dedi adam.

Aynı Reform yapacağız palavraları gibi, bomboş sözler yani.

Dünyanın hemen her yerinde, şirketler, 3 ayda ya da yıl sonunda ne kadar kar payı vereceklerini açıklar ve yatırımcı bu bilgileri değerlendirip para koyar ya da koymaz.

Bizde ise, iyi kar eden şirketler dahi, yatırımcısına zırnık koklatmıyor.

Bağla parayı, bekle bekle dur.

Paranın yıllık değer kaybının %30 olduğu ülkede üstelik.

Kimse kalır mı ? kalmaz.

Kalmıyor da zaten.

Sayfa 948/999 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •