Special Days Image
Sayfa 602/999 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Bir günde 3 ile kayyum atayanlar yarın çıkar eminonunu sel aldı Ekrem görevini yerine getiremiyor der kayyumj atar olay biter.
    Bence de durup dudurken 3 ile kayyum atanması bir denemeyi, bu adamlar İstanbul'un geliri olmadan 6 ay bile zor idare ederler

2. Hiç dikkatimi çekmemişti, teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Twiter de yuksek takipcili trol hesaplar hdp kayyumundan cok istanbulu isliyorlar.
    Hdp kayyum isi bi nabiz olcme bi on hazirlik alistirma gibi geliyor bana
    Istanbul icin secim iptali mümkün degil olmaz derken tüm turkiye,,,

09-04-2019, 09:40 #7936 vicente vicente şu an forumda
    Kıdemli Üye

Duhul
    Feb 2017
    Gönderi
    10,308

Secim iptali %100
    Dolar aptali yanlis yone gidiyor..........
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...79#post3362079

3. yalnız istanbulda kayyum sokak olayları, vurur öldürürüz lan bu kürtleri teröröyü kadar kolay bastırılamayabilir.Bence ciddi ekonomik tahribatla çıkarlar denerlerse.Sokakta bir sürü kişi burnundan soluyor neyin neyi tetikleyeceğini herkes bilebilse aktroller yüzde 70 oy toplatırdı.

4. Bloomberght de gece Barış' ın proğramına uzun bir aradan Ali Ağaoğlu ve Recep Atakan davet edilmiş. Demek ki doların bu yükselişi sahte değilmiş ve daha başlangıçmış.. Düşecek 4,90 / 5,00 / 5,15 ciler utanmış olmalı ki çıkmamışlar ya da proğram yapımcısı Bu zatların yüzü unutulsun diye bilerek güne uygun konuk almış.

5.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Ben de firefox kullanıyorum, anti ad blocker killer mi ne diyorlar o tarz eklentiler var, onlardan kurarsanız siteler adblocker kullandığınızı anlamıyor.
    Firefox için nanodefender örneğin ;)
    Eskiler ne güzel söylemiş, "derdini söylemeyen derman bulamaz" diye. Çok teşekkürler sn. pilavlı, konu halloldu.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bugun 1 arkadas sana ev satayim dedi ben zaten satiyorum sen neden satiyorsun dedim kredi çekip dolar alacağım dedi 300.000 lik evi bana 150.000 tl kredi çekmek karşılığında satis gösterecek. Gelen parayla dolar alacagiz. Artik kazandi kazandi. Bir meslektasimda evini yaein eniştesine satis gosterecek 250.000 kredi cekip dolar alacakmis. Bu ay 0.99 la kredi cekip ev aliyor gozükenlerin çoğu yalan olacak gibi
    Sistemde şöyle bir katakulli çevrilebiliyor mu? Diyelim 1 milyon kredi çekildi,piyasadan çıkan para 1 milyon.Faiziyle geri ödenecek olan kabaca 1.3 milyon olsun ve bu şekilde vade içerisinde piyasaya girecek olan 1.3 milyon.Böylece para basmadan 300 bin para üretilmiş oldu.TL açısından kağıt üzerinde pozitif bir durum oluşunca dolar üzerinde negatif etkisi olmuyor mu? Yoksa tam tersi mi?

7.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Menderes deki tam 30 saattir yaniyor cok yazik
    Yanacak yer kalmadi hala yogun bir mudahele yok hain cete bakalim kime pazarlayacak buralari

8.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Reklam yağmurunu protesto ediyor, hisse.net'te reklam izleme zorunluluğu kaldırılıncaya kadar paylaşımlarıma son veriyorum.
    reklamları kaldırınca site diye bir şey olacağını mı sanıyorsunuz?
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Sayfa 602/999 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •