Sayfa 349/999 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. USD/TRY Görece Güç Endeksi (RSI) 31'e inerek aşırı satım bölgesine gelmiş
    daha önce 2 defa daha buralara gelmiş, RSI Üçlü Dip yapıp, çıkacak gibi duruyor VVV
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, şahsi düşüncelerim hayali çalışmalarımdır. Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim. Trade at your own risk

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    +1
    Troller çıldırmak üzere. Bu kadar manipülasyona rağmen döviz satışı yok.
    Kimsenin satmaya niyeti de yok.
    Ulen size bu fiyatlardan tek cent yok.

Sayın Jas,para konusunda toplumumuz kesinlikle balık hafızalı değildir...geçen ağustos ayındaki hızlı yükselişte büyük zarar yazan ve bir kısmı da batan esnaf,tüccar dolarda bekliyor,keza geçen sene yapılan bir açıklamaya göre nüfusa oranla en fazla döviz mevduatının Konya da olduğu belirtilmişti,Anadolu nun geneli böyle,vatandaş olaya altın biriktirmek gibi bakıyor,dursun bir kenarda bugün olmazsa yarın yükselir diyor,stres yok tasa yok,aksine stres yapan okumuş çocuklar,onlar;yahu şu yatırım aracı daha çok kazandırdı,şimdi faizde %kaç fazla kazanmıştım diye hatalı kararlar verip hem dolardan,hemde faiz getirisinden mahrum kalıyorlar,geçen gün burada bir üyemizin de paylaştığı minik bir anektod gibi;''Annem yıllar boyu küçük altın yaptı,bense okuduğum okulların desteğiyle,faiz,döviz,viop,foreks gezdim,10 yıl sonunda annemin birikimi benden fazlaydı,ben niye okudum bu okulu yahu!''

3.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Halkın Ekonomisi'nde bizim halim selim Uğur Civelek esti gürledi, yarın Youtube'a koyarlar izleyin..
    kıdemli varken artık uğur hoca ile vakit kaybedemem,söyledikleri doğru ama daha özet ve vurucu varken işim olmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    troller gece gece iyi mesai yapmış.. millet numaralarınızı yemiyor artık.. "damat süper iş yapmış ekonomide" falan filan.. haahhhaaaa.. 17 yılda sırayla çıraklık kalfalık ve ustalık dönemleri olduğu söylendi a.k.p. partisi temsilcileri tarafından.. ustalık döneminden sonra ekonomik kriz oldu olaya bak.. tersine gelişiyor olaylar..

yoksa.. yoksa kendi kendinize yaptığınız ustalık dönemi tabiri boş bir safsatamı.. aynen öyle..

öyle bir ustalık dönemi ki durmadan ekonomik tedbirler alınıyor, merkezin paraları hazinenin deliklerini yamamak için kullanılıyor ama yetmiyor..sürekli vergi icat ederek ekonomi yönetmeye çalışıyorlar..
    AKP li değilim ve ateistim numarası çekiyorlar ki ben buna bitiyorum,resmen eğlence,forum eğlencesi. bunları silkmeye devam edeceğim.

5. Ali Babacan'ın mesajı şöyle: "8 Temnmuz 2019 tarihinde yaptığım açıklamada Türkiye için yepyeni bir gelecek vizyonuna ihtiyaç olduğunu belirtmiş, ülkemiz için her alanda doğru analizler, yeniden düşünülmüş stratejiler, planlar ve programlar gerektiğini ifade etmiştim. Türkiye'nin içinde bulunduğu sorunları aşmak için son derece önemli olduğunu düşündüğümüz bu çalışmaları arkadaşlarımızla beraber başlatmış bulunmaktayız."

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...baslattik.html

6. yarın bayram öncesi son kademeyi atıyorum. 4k alış. kademeli alın ama satmayın. satış YOKKKK.

7.  Alıntı Originally Posted by escudo76 Yazıyı Oku
    Arkadaşım ben diyorum ki bir gün suriye gibi olursak kafamıza bombalar yağdığında ahhh yanlışlıkla ateist ölürdük demiyecekler

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ne alaka ya ne dediğin belli değil. resmen malfunction olmuşsun.

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ali Babacan'ın mesajı şöyle: "8 Temnmuz 2019 tarihinde yaptığım açıklamada Türkiye için yepyeni bir gelecek vizyonuna ihtiyaç olduğunu belirtmiş, ülkemiz için her alanda doğru analizler, yeniden düşünülmüş stratejiler, planlar ve programlar gerektiğini ifade etmiştim. Türkiye'nin içinde bulunduğu sorunları aşmak için son derece önemli olduğunu düşündüğümüz bu çalışmaları arkadaşlarımızla beraber başlatmış bulunmaktayız."

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...baslattik.html
    "Yok aslında birbirimizden farkımız...Ama biz Osmanlı Bankasıyız" diye bir reklam vardı...Yaşı yetenler bilirler...

Sayfa 349/999 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •