Sayfa 643/999 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Bir de bu orman yangınları neden Karadenizde veya başka orman olan bölgelerde çıkmıyor da hep Egede, Akdenizde (CHP nin belediyelerinde)...

Tamam iklim daha sıcak ta...

Topraklar mı verimsiz ve elverişsiz bina otel yapmaya yada talep mi olmaz yapılırsa oralara ev otel ?

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bakın tekrar söylüyorum,''eğer'' düzenli bakım yapılıyorsa THK uçakları herhalde uçar ve o yangınları söndürürdü,uçakların eskiliği pervaneli uçaklarda,yapılan düzenli bakımlarla büyük sorun olmaktan çıkar,google da Türk Hava Kuvvetleri, pervaneli uçak envanteri ve üretim tarihlerine bakarsanız ne demek istediğim daha iyi anlaşılır..
    Teyyareden anlamaz adam değilim efendim, vakti zamanında model uçakcilık yapmisliğımız var.

Sinirlerim bozuldugundan ormanları cok severim, bu hainlik yapilamaz diye, kendimi teskin etmeye çalışıyorum sadece.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Kamil Koç u Alman firması satın alıyormus.

Alma nedeni ise tamamen kıskançlık.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yeni Havalimanı işletme maliyeti yüksek olduğundan bilet fiyatlarına sirayet etti. Millet otobose hüjum edinje, alman parasını değerlendirdi. Galiba akılcı yatırım. Hazır varan Ulusoy da batmışkene fırsattan tesarif.

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bir de bu orman yangınları neden Karadenizde veya başka orman olan bölgelerde çıkmıyor da hep Egede, Akdenizde (CHP nin belediyelerinde)...

Tamam iklim daha sıcak ta...

Topraklar mı verimsiz ve elverişsiz bina otel yapmaya yada talep mi olmaz yapılırsa oralara ev otel ?
    2017 kisinda karadeniz de bi yer yaktilar benzin döküp
    Forumda trabzonlu bi vob da takilan bi eleman vardi
    Gunlerce yangının normal olduğunu soyledi defalarc anlattim anlamadi
    Yangin sonrasi başlayan insaatlari yapilan villalari gosterdim zor anladi

Katarlıların ilgisini çekmişti
    Bir başka örnek ise Trabzon’un Sürmene İlçesi Çamburnu mevkiindeki villalar. 2017 Ocak’ında meydana gelen yangın 15-20 hektarlık alanı yakmıştı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bölgenin imara açılacağı iddialarını yalanlamış, “Başka bir maksatla kullandırılması söz konusu olamaz. En kısa sürede ağaçlandırma için hazırlayacağız ve buralarda fidanlar toprakla buluşacak†demişti. Ancak bölgede 15 villa yapıldı.

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ne yani...Diyanet dua desteğini mi çekti yoksam?
    Diyanet dini RTE göre yorumluyor

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Teyyareden anlamaz adam değilim efendim, vakti zamanında model uçakcilık yapmisliğımız var.

Sinirlerim bozuldugundan ormanları cok severim, bu hainlik yapilamaz diye, kendimi teskin etmeye çalışıyorum sadece.
    Estağfurullah Reha Bey,siz konuyu açtınız bende kendi branşıma yakın olduğu için foruma biraz konu dışı bilgilendirme yapayım dedim

Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    sorun aşmak değil zaten.

nasıl bir konut görür ilerde değerleneceğini düşünür alırsanız.

sitenin durumu da o.

potansiyelinin oldukça altında işlem görüyor.

reklamlardan dolayı kullanıcılar gidiyorsa yönetim iş bilmiyordur.

ayrıca reklamların sunucu giderlerini karşılamadığına inanmadınız umarım
    400-500 Gaymelik sunucu kirası degil onların dertleri, aylık 15.ooo euro gaymelik maaşları!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    400-500 Gaymelik sunucu kirası degil onların dertleri, aylık 15.ooo euro gaymelik maaşları!
    çok yaşa ... TL olabilir euro şu ortamda zor

?

Sayfa 643/999 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •