Sayfa 724/999 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Doviz piyasalarinda banka uzerinden islem yapmayi kesecegim. Makul kaldiracla fx piyasasi bana daha cazip geliyor.

Kafayi bozdum. Buyuk girecegim piyasalara. Gemileri yaktim, sahip oldugum herseyi kaybetmeyi bile goze aldim. Cunku artik paranin bir degeri kalmadi. Bugun 50 bin lira bile bir hic. Adam akilli bir araba bile alamazsin.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Artik kendimi daha realist biri olarak goruyorum. Benim mottom insan iliskilerinde guven uzerini kuruludur ama insanlarin kucuk seyler ugruna feda ettigi gelecegi gordukce ofkeleniyorum.

Biktim artik baska insanlar icin endiselenmeyi ve tasalanmayi

Reis yeni aciklamalar yapmis. Anladigim kadariyla yakinda yeni bir secim var.

4. Yazılar siliniyor abi...Ben de bunu silem,gidem...Zahmet olmasın...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Doviz piyasalarinda banka uzerinden islem yapmayi kesecegim. Makul kaldiracla fx piyasasi bana daha cazip geliyor.

Kafayi bozdum. Buyuk girecegim piyasalara. Gemileri yaktim, sahip oldugum herseyi kaybetmeyi bile goze aldim. Cunku artik paranin bir degeri kalmadi. Bugun 50 bin lira bile bir hic. Adam akilli bir araba bile alamazsin.
    Düşüncenizi doğru bulmuyorum.Hani röportajlarda diyorlar ya "milletvekilleri asgari ücretle geçinmeyi denesinler görelim " diye,gün gelir 50 bin değil bin lira bile büyük ihtiyaç olabilir.Bence herkes birkaç ay minimum gelirle yaşamanın nasıl birşey olduğunu deneyimlemeli,yokluğu görmeden elindekinin kıymetini bilmenin imkanı yoktur,aynı sağlığını kaybedince sağlığın değerinin bilinmesi gibi.Aynı zamanda diğer insanları anlamak için de faydası olur.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Reis yeni aciklamalar yapmis. Anladigim kadariyla yakinda yeni bir secim var.

ırakada girse suriyeyede girse ekonomi bu şekilde iken istanbulda okkalı bir tokadı yemişken bu millet bu akp iktidardan indirilebilir kıvamına gelmişken kusura bakmayın hayal görüyorsunuz.hele birde hele birde babacan gül davutoğlu tarafı parti kuracakki bu oylar bile hayal bunlar için bu sebeble unutun bu işleri kafa bulandırmayın.adamın yapacağı yapacağına inancım hiç yokta ekonomiyi düzeltip seçime girmek

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Düşüncenizi doğru bulmuyorum.Hani röportajlarda diyorlar ya "milletvekilleri asgari ücretle geçinmeyi denesinler görelim " diye,gün gelir 50 bin değil bin lira bile büyük ihtiyaç olabilir.Bence herkes birkaç ay minimum gelirle yaşamanın nasıl birşey olduğunu deneyimlemeli,yokluğu görmeden elindekinin kıymetini bilmenin imkanı yoktur,aynı sağlığını kaybedince sağlığın değerinin bilinmesi gibi.Aynı zamanda diğer insanları anlamak için de faydası olur.
    Dogru dersin. Ben yokluktan geldim. Sahip olduklarimi kendim kazandim. Macaristanda koydr eksi 20 derecede 2 hafta boyunca yumurta patates yedigim gunler oldu. Ne gunlerdi be.

Eger her seyimi kaybedersem yine bulurum bir yolunu kazanmanin. O yuzden riske girecegim, yoksa ne uzayip ne de kisaliyorsun.

8.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Tam tersi göstergeler o kadar çok,o kadar çok ki,saatlerce cevap yazılabilecek bir konu.Kör noktanız çok büyük sadece bunu söyleyebilirim.
    Sil abi sil...Yazdığım bütün yazılar silinmiş...Sakıncalı Piyade olursun vallah.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 724/999 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •