Sayfa 579/999 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. 19 Ağustos Pazartesi 06:56 DİYARBAKIR, MARDİN VE VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARI GÖREVDEN ALINDI -HT

2. Tanzim olacak diye short açanlar düşürüyor, terso olacaklar

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Bir yatırım danışmanına başvurmanızda fayda var size net bir şekilde yarın tanzim satış olur mu olmaz mı diye söylemesi için.

Şahsen ben longdayım 3-4 haftadır değişik kademelerden ama kimseye net bir yorum yapmam uçacak kaçacak gömülecek vs. diye, ben izleme taraftarıyım genelde.

Burda ki diğer forumdaşlar tanzim satış ile ilgili daha net yorumlarda bulunabilir tabi ki.
    haha ..

bir de akıl vermiş yatırım danışmanına başvur diye

hemen yatırım danışmanını arayıp "dolarda tanzim satış devam edecek mi" diye soracağım, acayip güzel fikir!

sabah sabah hiç güleceğim yoktu.

bence burada yazılanları fazla ciddiye almayın. özellikle goy goy amaçlı olanları.
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

4. Burada yazılanları isteyen herkes okur, kendi akıl süzgecinden geçirir ve ona göre yatırım kararı verir.
    Her koyun kendi bacağından asılır

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku

Sizin hataniz kisa vadeye bakmakta

ufak bir zaman dilimi icerisinde hesap tutmaz cok uzun vadelere bakmaniz gerekir

Evet çok haklısınız, 5 ve 6 yıl gibi oldukça kısa vadelere bakmışım.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    yarın sabah da dolarda tanzim satış devam eder mi?
     Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Bunu bilsek burda işimiz olmazdı.
    burada ne işiniz var peki ?

neyi bilenler burada oluyor?

yorum yapmış olmak için yazmayın rica ediyorum.
     Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Bir yatırım danışmanına başvurmanızda fayda var size net bir şekilde yarın tanzim satış olur mu olmaz mı diye söylemesi için.

Şahsen ben longdayım 3-4 haftadır değişik kademelerden ama kimseye net bir yorum yapmam uçacak kaçacak gömülecek vs. diye, ben izleme taraftarıyım genelde.

Burda ki diğer forumdaşlar tanzim satış ile ilgili daha net yorumlarda bulunabilir tabi ki.
    haha ..

hemen yatırım danışmanını arayıp "dolarda tanzim satış devam edecek mi" diye soracağım, acayip güzel fikir!

bence burada yazılanları fazla ciddiye almayın. özellikle goy goy amaçlı olanları.
    Ciddiye almayın...

7.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    haha ..

Mastürbasyon yapmaya lüzum yok, ciddiye almıyorum ve engellisiniz. Kahvehane muhabbetine devam edin, tanzim satışı vs...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Can sıkıntısından bir haber:

"Şampiyon adayları Galatasaray, Beşiktaş ve Başakşehir'in puan kaybetmeleriyle büyük bir fırsat yakalayan Fenerbahçe, bugünkü maçı 3 golden farklı bir skorla kazanırsa, ligde 123 hafta aradan sonra lider olacak."

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena...ecesi-41305452

Sayfa 579/999 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •