Sayfa 585/999 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Uzatma, neyin ne olduğunu bilmeyecek, Ak koyun yok karşında!
    Bencede başlığa uygun yaz milltin aklını bulandırma
    Üzülme! Bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı içindir, ya da olmaması olmasından daha hayırlı olduğu i içindir
    Hz. MEVLANA

vayyy kayyum atandığını duyar duymaz 90 dolar daha attım heybeye

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    İkiz Yasaları ve hükümlerini hatırlayan var mı?

https://www.milligazete.com.tr/haber...u-ikiz-yasalar

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    İş bankası candır. bankacılık açısından bana hitap etmese de , ülkede çalışkan , üretken gençlere destek olan tek bankadır. Altın gençler projesi kapsamında her yıl Üniversite sınavında ilk 30 a giren ( sayısal, sözel, eşit ağırlık ve dil ) 120 öğrenciye para ödülü ile avrupa tren bileti veriyor. Kamu bankaları bol kepçeden dağıttıkları paralardan 3 kuruş bile bu gençlere burs veremiyor.
    Kamu bankaları diğer bankaların olmadığı olamadığı ilçelerde... nüfusu 10.000 altı onlarca ilçe var.
    Mesela Ziraat bankası bildiğim kadarı ile 400 e yakın noktada tek banka konumunda.
    özel bankalar buralara şube açmıyor kar potansiyeli yok diye.
    Her bankanın sosyal sorumluluğu var ama farklı

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. emeklinin ilçeden ile gidip gelmesi maaşı çekmesi hem emekliye külfet hemde ilçe esnafına zarar yazar bu nedenle ilçede kamu bankası bulunması sadece bankacılık anlamında değil sosyal hizmet olarak da bakılır ayrıca küçük yerlerde vadesizde bakiyeler kalır vadelide oran pazarlığı ildeki gibi olmaz hatta faiz duyarlılığı nedeniyle vadesizde tutanlar bile olur her yerin artıları eksileri vardır orada yer kiralamak personel görevlendirmek personele maaş vermek zordur personel ilde çalışmak ister çünkü eğitim ve sosyal aktiviteler ilde fazladır gibi gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Kendi imzaladığınız uluslararası anlaşmayı alışıldık tabirinizle "yok hükmündedir, tanımıyoruz" diyebilirsiniz...

Ama Birleşmiş Milletler bunun için var.

Bıldır yediğiniz hurmalar, gün gelir bir yerlerinizi tırmalar.

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    emeklinin ilçeden ile gidip gelmesi maaşı çekmesi hem emekliye külfet hemde ilçe esnafına zarar yazar bu nedenle ilçede kamu bankası bulunması sadece bankacılık anlamında değil sosyal hizmet olarak da bakılır ayrıca küçük yerlerde vadesizde bakiyeler kalır vadelide oran pazarlığı ildeki gibi olmaz hatta faiz duyarlılığı nedeniyle vadesizde tutanlar bile olur her yerin artıları eksileri vardır orada yer kiralamak personel görevlendirmek personele maaş vermek zordur personel ilde çalışmak ister çünkü eğitim ve sosyal aktiviteler ilde fazladır gibi gibi
    Eskiden öyleydi, zaman içerisinde ona da gerek kalmayacak, şubeden doğrudan para çeken çok çok azaldı.

Ben epey büyük ilçedeyim, 3 banka şube kapattı ATM leri kaldı yadigâr, herkes ATM den alip verip duruyor sube arayan yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Alo...Ses kesildi birden...

Sayfa 585/999 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon