Sayfa 587/999 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by arf Yazıyı Oku
    Beğensen de beğenmesende devletin başı o nokta
    Arkadaşlar konu başlığına uygun paylaşımlar lütfen sadece resimde görünmeyen noktaya değindim ama art niyet varsa durum başka.
    Alıntı yaptıkça bende bu kör döğüşün içine giriryorum. Lütfen gereksiz muhabbeti keselim.
    9 Adet yazınız var bu başlığa...

8 tanesi bugün. Ve malum konuda...

Başlıkla ilgili olmayan gereksiz paylaşımlar derken tam da örnek...

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

swap geliri için dolar şortlayan "genius" 'lar için iyi bir dönem değil, öyle gözüküyor..

doları baskıladıkları sürece ülke riski artıyor, makul olan kontrollu devalüasyonu yapmaları.. ancak kendileri bilir..

diğer yandan, halk onlara aldırmıyor, uygun gördüğü bu seviyelerden almaya devam ediyor..ticarette kar eden dolar üzerinden nakite dönüyor.. bu çok sevdikleri emlakçıların da aslında rüyası bu, bir an once eldeki betonları satıp dolara dönmek..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5-10 gün önce yazdığım 5.80 mertebesinde açılmış aralık vade dolar pozisyonu rahat bir şekilde karlı duruma geçti, kontrat başına 70 tl civarı şu anda.. şu anda kapatılsa bu kar rakamı biraz düşüyor zira kar miktarının %10 vergisi var..

diğer yandan, yukarı potansiyeli çok yüksek, beklemede ve izlemede kalmaya devam..zaten açarken zararı göze alarak açtığımı söylemiştim..esas aksiyonun eylül ve sonrası olacağını tahmin ediyorum..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bora bey, kimlen konuşuyordun?
    İkiz Yasalar deyince çok iddialı laflar eden kimileri bir anda sessizliğe gömülüyorlar.

Bir unutturduk mu tamam düşüncesindeler.

Ancak, Bahçelinin de imzaladığı İkiz Yasalar AKP tarafından Meclis'ten geçirilerek onaylandı...

Kürtler ve de ülkemizdeki her tülü azınlık (ben azınlığım diyorsan işte o. İspat şahit falan yok) bu ikiz yasalardan diledikleri anda yararlanırlar.

O zaman çıkar birden geçmişte kimin ne yaptığı.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Kamu bankaları diğer bankaların olmadığı olamadığı ilçelerde... nüfusu 10.000 altı onlarca ilçe var.
    Mesela Ziraat bankası bildiğim kadarı ile 400 e yakın noktada tek banka konumunda.
    özel bankalar buralara şube açmıyor kar potansiyeli yok diye.
    Her bankanın sosyal sorumluluğu var ama farklı

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ne kadar sacma

sehirde yasayan ve koyle alakasi olmayan nufus cogunlugu belli bir azinligin yani koylulerin masraflarini ustlenmis oluyor

hemde cok buyuk maliyetle cunku bunlar kamu calisanlari bunlarin kidemleri maaslari tatilleri sigortalari

sacma sapan isler

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    9 Adet yazınız var bu başlığa...

8 tanesi bugün. Ve malum konuda...

Başlıkla ilgili olmayan gereksiz paylaşımlar derken tam da örnek...
    Uyanık geçinen, tipik bir Ak koyun dingil örneği.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    https://twitter.com/Metin4020/status...24766788886528

bi kaç kere okudum ama hala inanamadım.....
    a.k.p. partisi Esad ile görüşmemek için elinden geleni yapıyor..Türk devletinin çıkarları için Esad la bir an önce görüşülmeli ve sığınmacılar geri gönderilmeli, suriye de Esad kontrolunde bir sürü yer var..

a.k.p. partisi bu "muhalif" denilen kitleleri korumasaydı bunlar başımıza gelmeyecekti.. hala onları korumak için bu ülkeyi tehlikeye atıyorlar.. havuz ve yandaş medyada yazılanlara pek inanmamak lazım, bir sürü kritik bilgi halktan saklanıyor kuvvetle muhtemel.. bu muhaliflerin çoğunun dinci olduğu alternatif medyada yazılıp çiziliyor..

Sayfa 587/999 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •