Sayfa 547/999 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Bu başlıkta ters endükatür var, didiğinin tersini yaparsan çok pera kazanırsın...

))))))))))))))))))
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Dolarda tanzim satışlar devam ediyor, borç alıp dolar poz arttırmayı düşünüyorum.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Yanlış anlamazsınız, ya da herkes kendi işine baksın demezseniz bir uyarım var.
    Sakın borç para ile hiç bir yatırıma gitmeyin. Zamanlamada hata olursa ciddi sorun olur.

Endekse bakıyorum, dolara bakıyorum.
    Artık aklıma bir tek şey geliyor, bu adamlar ve yandaşları borsadan çıkabilmek ve ucuz döviz alabilmek için yangına körükle gidiyor.
    Yabancı için niye böyle bir kumar oynasınlar. Bence borsada iyice sıkıştı bunlar. Başka bir açıklama bulamıyorum.

Haklısınız.
    1 TL 100000 USD olacak.
    Zaten ABD deki dev yanardağ iyice yükselmiş. Yakındır ülkenin yok olması. O zaman 1 TL 1000000000 USD de olur.
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bu başlıkta ters endükatür var, didiğinin tersini yaparsan çok pera kazanırsın...

))))))))))))))))))

4. Benim altunlar da bugün %1 düşmüş...Kör talih be ya...

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Haklısınız.
    1 TL 100000 USD olacak.
    Zaten ABD deki dev yanardağ iyice yükselmiş. Yakındır ülkenin yok olması. O zaman 1 TL 1000000000 USD de olur.
    Abi ben onu yazdığımda dolar 7'nin üstüydü. 3-4 ay sonra düştü 5,09'a. Bu başlıkta burası diptir diyen yine benim. sercanhan'la birlikte bulduk dibi. Sor istersen viop topiğindeki Reis'e.

1 TL en az 100.000 dolar olacek...Emme vadesini de yazacan vade 2021...2021'in bitimine kadar sürem var, olmazsa tühhh de yüzüme tükür...

Ben vatan evladı para kaybetmesin diye çığırıyom abi...

Yanardağ ilen falan alakası yok abi, adamların 24 trilyon dolar borcu var...

O zaman 1 TL 1000000000 USD de olur.
    Evet buna katılırım, ben çok mütevazi bir rakam yazdım.

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    keske TL yi birakip dolara gecsek

yararlari cokta zararlarini bilmiyorum kesin vardir
    TR konum olarak dolar kullanması uygun değil,TR'nin euro ya geçmesi gerekiyor,çünkü ticaretinin çoğu euro ile. TL'nin kaldırılması vatandaş için iyi bir şey olsada devlet bunu asla istemez,çünkü euro yu istediği gibi kendi basamıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Kredi kullanımında denetimi artıran, bağımsız denetim raporu risk sınırını 500 milyon TL'den 100 milyon TL'ye düşüren yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlandı.

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...ruldu-5284043/

İyi haber bu...

Belki de budur borsada iyileşme bekleyenlerin dayanağı.

8. Teşekkür ederim Bora bey. Forumdaki kişilerin tarzı hoşuma gidiyor ve takip ediyorum. Finansal okuryazarlığımı artırmak için de bir sürü şeyi takip ediyorum. Üniversitede biz mühendisler hep A almışızdır seçmeli ekonomi derslerinden. Ama gerçek yaşamdaki ekonomi grafiklerden daha fazlasını gerektiriyor (özellikle de sosyal psikoloji).

Sayfa 547/999 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •