Sayfa 399/999 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    DASK işi çok iyi niyetle ve doğru bir yöntemle başlamıştı. Her konunun açık noktalarını bulmakta usta olan necip milletimiz, bu konuda da kendini aşmayı başardı. Devlet dediğimiz devasa aygıt ( örgüt ) çökmüş olmalı ki ; suçluyla değil şikayet edenle - çalanla değil çaldıranla - dövenle değil dövülenle - kurala uymayanla değil uyanla uğraşılıyor. Ben bu konuda binlerce örnek yaşadım. Her defasında zararlı çıktım. Şimdi kendimi eve kapattım. Toplumdan uzak duruyorum, zorunlu olmadıkça resmi kurumlara uğramıyorum. hatta kapıya gelenlerle bile açmadan muhatap oluyorum.
    Adamın ağzını burnunu kırmışlar, yerde yığılmış kanlar içinde polis, ambülans çağırdım başıma gelmeyen kalmadı. Üst katımda garip yalnız yaşıyor sandığımız rojin kızımıza masa-sandalye, yatak- yorgan yardımı yaptık, 3 hafta sonra lüks araçların biri gelip diğeri gitmeye başladı ve kızın aslında aile apartmanında film çevirdiği ortaya çıktı. gece 04' de kızı bıçakladılar dana gibi böğürüyor yine duramadım polis, ambülans..... ertesi gün kendimi savcının karşısında buldum. Bu ülkeye de insanlara da bazen '' yansınlar'' diyorum , lakin sakinleşince herkes kötü olamaz mutlaka düzelecektir, iyiler galip gelecektir diyerek avunuyorum.
    Gercekmi bunlar? Izmir in kotu bir yerindemi yasiyorsun?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    ne zaman kafanı kaldırmaya çalışsan zopa yiyorsun sen ne çektin be dolar bey
    cinden 1 milyar dolar gelmis

Ondanmi acaba?

3. Kimlerin yaptırdığı ve kimin yaptığı belli....4,80 hedef ile shortlara başlandı...
    5,68 tepkisi bekleyenler tepki oluşmadığı durumda dönüp verecektir.
    Bol kazançlar
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bu piyasa hareketi degil elinde sopa var birinin o sopa kimin sopasi ise belirsiz
    Millet uyanirsa sikinti olur bence
    Bayram da nöbetçi birakir bunlar
    Tr bu kdr dolar satacak parayi ne zaman buldu
    Soru bu ???

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    cinden 1 milyar dolar gelmis

Ondanmi acaba?
    Cinin icinden mi?

5. Akapenin 16 yılda verdiği Cari açık 580 milyar dolar,
    bu yıl verdiği Cari fazla 0,538 milyar dolar..
    Bu hızla giderse Akapenin hesabı sıfırlayıp defteri kasayı teslim etmesi için bin yıl gerekecek emme cemaat-i müslimin soluğu buna yetecek mi!

6.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    güvenilir olarak türkiye'deki altın piyasasını online olarak izleyebileceğimiz bir site önerisi olan var mıdır?

şu anda anlık dolar/tl fiyatı ve ons fiyatı ile cumhuriyet altını 1776 gözüküyor örneğin. ama kuyumcu fiyatı 1750?
    altin.in

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by thjklv Yazıyı Oku
    Kimlerin yaptırdığı ve kimin yaptığı belli....4,80 hedef ile shortlara başlandı...
    Bol kazançlar
    Topragim jakalav yeni hedefle tesrif etmis 😀

8.  Alıntı Originally Posted by thjklv Yazıyı Oku
    Kimlerin yaptırdığı ve kimin yaptığı belli....4,80 hedef ile shortlara başlandı...
    Bol kazançlar
    Aşağıda şöyle bir grafik paylaşayım. Söylediğiniz rakam 100 haftalık hareketli ortalamanın dahi altında kalıyor.

Bence abartılı derecede düşük bir hedef.

Sayfa 399/999 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •