Sayfa 150/999 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. EURUSD 1,03x dolardan EUR'a geçme zamanıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    o ne zaman bitiyormuş ki
    vakit az bayramdan önce bitirmeleri lazım.

3. Gumbur gumbur geliyor kuresel kriz. Kis gelmeden patlatirlar

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Anlaşıldı...

İmla kuralları bir yana, değerli hissettiklerinizin adını büyük yazma alışkanlığınız var...

Benim de kendime göre olmazsa olmaz kabul ettiğim değerlerim...

Size iyi günler...

Aklıma geldi...

İncili Çavuş’un ününü duyan padişah çavuşu çağırmış.

“Bana öyle birşey yap ki özürü kabahatinden büyük olsun.

Çavuş saraya yerleşmiş. Bir yandan padişaha ne yapacağını düşünür, bir yandan yer içer yatarmış. Çavuşun işi uzattığından şüphelenen padişah da “Hadi artık, bir şey yap” diye sıkıştırırmış. Çavuş da artık bir şeyler yapması gerektiğini bildiğinden, sarayın girişinde sotaya yatıp padişahı beklemeye başlamış.

Neden sonra padişah kaftanını sallaya sallaya kapıda görünüp perdenin arkasına saklanan Çavuşun önüne gelmiş. Çavuş fırlayıp padişahın poposuna basmış cimdiği.

Padişah şaşkınlığı geçince başlamış bağırmaya.

“Bre sapık zındık. Utanmaz mısın koskoca padişahın poposunu cimdiklemeye.”

Çavuş boynunu bükmüş, mahcup,

“Özür dilerim padişahım. Sizi Valide Sultan sanmıştım.”
    sizi hala anlamış değilim.

5.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    peki kuru baskılamalarındaki amaç ne olabilir seçim de geçti
    DTH ların çözülmesi tek dertleri bu. Geçen merkez bankası başkanıda ağzından kaçırdı işte, DTH larda zamanla çözülme bekliyoruz dedi.
    Bu DTH larda çözülme gerçekleşmedikçe adamların eli kolu bağlı. 6,25 den 5,50 ye düşürdüler herhangi bir çözülme falanda yok, bu sefer yerli cidden iyi dayandı.
    Bende en son 5,67 den çıkmıştım bugün 5,59-5,57 da tekrar kademeledim bakalım.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6. 216 kusur en son dth. Zirvenin 1 milyar alti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Jennifer Lopez Antalya'da konser verecekmiş...

İşte haberi:

Jennifer Lopez'i ayakta dinlemek isteyenler, biletlerin satışa çıktığı ilk günlerde, avantajlı dönemde 2 bin liradan bilet satın aldı. Az sayıda kalan bileti satın almak isteyen Lopez hayranları, ayakta dinlemek için 7 bin lirayı gözden çıkaracak. Lopez'i locadan izlemek isteyenler için 28 loca ayrıldı. Biletlerin satışa sunulduğu ilk günlerde 20 bin euro olan daha sonra 25 bin euroya yükselen loca fiyatları, şimdi 50 bin euroyu buldu. Jennifer Lopez için ayrılan 1 loca dışında sadece 2 locanın kaldığı belirtildi. Lopez'in istediği locayı ise kimin kullanacağı merak konusu oldu. Bu locada dünyaca ünlü başka bir ismin Lopez'i izleyeceği konuşuluyor.

https://www.haberturk.com/jennifer-l...9675-magazin/3

Ayakta dinlemek için 7.000 TL...

Locaların fiyatı 50.000 Euroyu bulmuş.

Sadece 2 loca kalmış satılmadık...

Şimdi...

Dönelim kendi küçük gerçek dünyamıza.

Evet dolar kuru ne oluyor?

8.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    DTH ların çözülmesi tek dertleri bu. Geçen merkez bankası başkanıda ağzından kaçırdı işte, DTH larda zamanla çözülme bekliyoruz dedi.
    Bu DTH larda çözülme gerçekleşmedikçe adamların eli kolu bağlı. 6,25 den 5,50 ye düşürdüler herhangi bir çözülme falanda yok, bu sefer yerli cidden iyi dayandı.
    Bende en son 5,67 den çıkmıştım bugün 5,59-5,57 da tekrar kademeledim bakalım.
    ben 2 sene mi 3 sene mi önce 3,90 dan çıkmıştım şimdi biraz beklemeyi tercih ederim peki bu arada ihracat ithalat yapanlar ne olacak onlar bakı yapmayın diye baskı yapmazlar mı

Sayfa 150/999 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •