Sayfa 721/999 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    ABD Borsalarının Cuma kapanışdan yeterince pay almadı bizim yerli piyasa.

% 2,5 civarında eksi Pazartesi açılışta bakalım neleri etkileyecek...

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    ben 6.89 aldigim sterlinleri + 6.28 maliyetli eurolari ve altinlarin tamamini sattim..
    kafam iyi degilken islem yapmama ozelligimi 'on' yaptim..sinir stres kaldiracak tarafim yokken uzak dururum+kar cebe yakisir..
    hata yaptin diyor icimden gelen ses lakin yapacak bir sey yok..
    kozal da dahil olmak uzere tum hisse senedi portfoyu de bu satisa eslik etti , 15000 lot civari goodyear kalmis sadece..
    kiyamadim mk goodyearlarina..
    cuma gunu yine tek duramadim , durtukluyor seytan..
    saat 14 gibi viop long actim 17 gibi kapadim, iyi bir futbol seyircisi ve saglikli bir fb li olarak actim fiksturu inceledim..
    4 haftalik fikstur su sekildeydi ve kafamda bir puanlama yaptim..
    basakcity/fb ----- 1 puan
    fb/ trabzon ------- 3 puan
    alanya/ fb --------- 1 puan
    fb / ank.gucu ---- 3 puan
    4 haftalik puan toplami hisseye +10 civari bir prim getirir dedim ve bulastim hisseye..
    basakcity maci 3 puanla cevrilince kazanim gordugum 8 puan+2 seklinde tezahur edebilir..
    bakalim nasip diyecegiz..
    +
    pazartesi viop long girecegim tekrar, viop yeminimi bozdum; ertesi gune poz tasimayacagim sadece..ytd
    maliyet : 7.65
    hedef : 9
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. Yok direnç yok destek..
    Şahsi düşüncem mb nin 12 eylülde en az 300 puan daha indirmesi için cesaretlendirecek oranda dövizi geri çekip ardından uçuşa geçireceklerini düşünüyorum.bu hafta ve haftaya 5.50 bile tekrar gelebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Yok direnç yok destek..
    Şahsi düşüncem mb nin 12 eylülde en az 300 puan daha indirmesi için cesaretlendirecek oranda dövizi geri çekip ardından uçuşa geçireceklerini düşünüyorum.bu hafta ve haftaya 5.50 bile tekrar gelebilir.
    İnşallah,iyi alım yaparız.

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Yok direnç yok destek..
    O iş öyle olmaz, doların artışını göze almadan (yavaş yavaş 6.5 tl gidecek) kimse 3 puan daha indirim yapamaz yemezler...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6.  Alıntı Originally Posted by borsasorulanadam Yazıyı Oku

Beyaz dairedeki hedefte patladı. Sağdan çiz, soldan çiz, yeni varyasyonları hesap et, olabilecekleri görmeye çalış, denemeye devam.

Yeşil ortalama olmuş 5,54. Uzun vadede

Kanalın üstüne çıksın hele sonra bakarız kısa vade hedefine.
    Yeşil ortalama üzmüyor. Yıllardır saat gibi takır takır çalışıyor.

Kanalın üstüne çıkması ile beraber benim penceremden kısa vade teknik analiz hedefi 5,98 gözüküyor.

7.  Alıntı Originally Posted by borsasorulanadam Yazıyı Oku
    Yeşil ortalama üzmüyor. Yıllardır saat gibi takır takır çalışıyor.

Kanalın üstüne çıkması ile beraber benim penceremden kısa vade teknik analiz hedefi 5,98 gözüküyor.

Yeşil ortalama MA 305 sanırım, değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde revizyona mı gidilecek?

Euronews Son güncelleme: 25/08/2019

Euronews Türkçe’nin ulaştığı Ankara’daki kulis bilgilerine göre, Adalet ve Kalkınma Partisi ile Cumhuriyet Halk Partisi halihazırda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde revizyona gidilmesi konusunda heyetler düzeyinde görüşmeler yürütüyor.

Sayfa 721/999 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •